Ostatnie wolne stoisko na Gastro Meeting Businesswoman Edition!

0
970
Zaplanowana na 19 listopada pionierska edycja konferencji Gastro Meeting w wydaniu Businesswoman Edition cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony uczestników części merytorycznej, ale także przedstawicieli firm oferujących produkty i usługi dla sektora gastronomicznego. Na niespełna dwa tygodnie przed tym wyjątkowym w skali kraju wydarzeniem zostały już wykupione niemal wszystkie moduły wystawiennicze, a chęć uczestnictwa w formule Business Speed Dating zadeklarowało ponad 60 kupców!

Zainaugurowana 8 października darmowa rejestracja na konferencję biznesową Gastro Meeting spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem wśród przedstawicieli branży. Pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się błyskawicznie, dlatego organizator postanowił wprowadzić dodatkową partię darmowych biletów.

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się stoiska dla firm oferujących produkty i usługi dla sektora HoReCa. W momencie publikacji niniejszego tekstu zostało już ostatnie wolne stoisko, dlatego organizator zachęca do szybkiej rezerwacji. Przedstawiciele firmy, która zdecyduje się na wykupienie pakietu z Kartą Business, uzyskają możliwość uczestnictwa w Business Speed Datingu, gdzie w ramach krótkich randek biznesowych spotkają się z osobami odpowiedzialnymi za zakupy w największych sieciach gastronomicznych, jak i niezależnych restauracjach, kawiarniach czy pubach.

Firmy zainteresowane taką formą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z organizatorem.

Dawid Miedziocha
Business Development Manager
mob.: +48 600 834 350
mail: [email protected]


Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting Businesswoman Edition, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.