Ostatnie wolne stoisko na Gastro Meeting Businesswoman Edition!

0
310
Zaplanowana na 19 listopada pionierska edycja konferencji Gastro Meeting w wydaniu Businesswoman Edition cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony uczestników części merytorycznej, ale także przedstawicieli firm oferujących produkty i usługi dla sektora gastronomicznego. Na niespełna dwa tygodnie przed tym wyjątkowym w skali kraju wydarzeniem zostały już wykupione niemal wszystkie moduły wystawiennicze, a chęć uczestnictwa w formule Business Speed Dating zadeklarowało ponad 60 kupców!

Zainaugurowana 8 października darmowa rejestracja na konferencję biznesową Gastro Meeting spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem wśród przedstawicieli branży. Pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się błyskawicznie, dlatego organizator postanowił wprowadzić dodatkową partię darmowych biletów.

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się stoiska dla firm oferujących produkty i usługi dla sektora HoReCa. W momencie publikacji niniejszego tekstu zostało już ostatnie wolne stoisko, dlatego organizator zachęca do szybkiej rezerwacji. Przedstawiciele firmy, która zdecyduje się na wykupienie pakietu z Kartą Business, uzyskają możliwość uczestnictwa w Business Speed Datingu, gdzie w ramach krótkich randek biznesowych spotkają się z osobami odpowiedzialnymi za zakupy w największych sieciach gastronomicznych, jak i niezależnych restauracjach, kawiarniach czy pubach.

Firmy zainteresowane taką formą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z organizatorem.

Dawid Miedziocha
Business Development Manager
mob.: +48 600 834 350
mail: [email protected]


Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting Businesswoman Edition, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj