Łukasz Bartnicki z nową posadą w Royal Catering

0
1477
Fot.: LinkedIn, Łukasz Bartnicki

Łukasz Bartnicki związany jest z sektorem zarządzania w branży HORECA od ponad 15 lat. Do niedawna sprawował funkcję dyrektora ds. sprzedaży i eventów w Agencji Cateringowej Party. Teraz natomiast przejął stanowisko dyrektora operacyjnego w Royal Catering.

,,Z przyjemnością informuję, że zaczynam pracę na nowym stanowisku Dyrektora Operacyjnego w Royal Catering! Serdecznie zapraszam do współpracy i polecam swoje usługi. W drodze po sukces z najlepszymi!” –  pisze Łukasz Bartnicki na swoim profilu na LinkedIn.

Bartnicki obejmuje posadę dyrektora nie po raz pierwszy. W przeszłości pełnił już tę w funkcję w innych firmach. Od lutego tego roku był dyrektorem ds. sprzedaży i eventów w Agencji Cateringowej Party, a wcześniej wspierał m.in. Art`Impression Catering oraz CAVA Day & Night.

Firma, której członkiem teraz jest Bartnicki – Royal Catering – istnieje od 2005 roku. Zajmuje się obsługą mniejszych i większych imprez zarówno prywatnych, jak i firmowych. Royal Catering działa na terenie Warszawy i całego kraju.

,,Firmę tworzą ludzie. Szczególnie tacy, którzy posiadają pasję i żyją tym, co robią. Zespół Royal Catering jest nie tylko zgrany, ale przede wszystkim bardzo zaangażowany w misję firmy, jaką jest oferowanie usługi, która przekracza oczekiwania klienta i jest ukierunkowana na tworzenie emocji” – przeczytać możemy na stronie Royal Cateringu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.