Orbis rozwija sieć hoteli – pierwszy Novotel w Zagrzebiu!

0
1127
Spółka Rox d.o.o. podpisała umowę o zarządzanie z Orbis S.A. – wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w Europie Wschodniej, dotyczącą pierwszego hotelu marki Novotel w Chorwacji.

„Novotel to wiodąca na świecie marka kategorii średniej (misdcale), w której hotele są oparte na nowoczesnym i kompleksowym podejściu do obsługi klienta, zapewniające komfort i wyjątkową atmosferę. Charakter marki Novotel doskonale wpisuje się w nasze ambicje związane z tym konkretnym obiektem w Zagrzebiu. Ten hotel będzie nie tylko świetnym rozwiązaniem dla klientów biznesowych, ale i miejscem docelowym podróży dla turystów” – mówi Ivo Krištić, Prezes Rox d. o.o.

Hotel przyjmie gości w 2020 roku i zaoferuje 170 pokoi, bar, restaurację, zaplecze konferencyjne i strefę wellness.

„Chorwacja staje się atrakcyjnym krajem dla inwestorów w branży hotelarskiej. Jesteśmy dumni, że lokalny partner zdecydował się na współpracę z marką Novotel i wybrał Orbis jako partnera umowy o zarządzanie w ramach realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Zagrzeb jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Europie Południowo-Wschodniej – to bardzo dynamiczne i kreatywne miasto. Novotel spodoba się zarówno gościom przyjeżdżającym w celach wypoczynkowych, jak i służbowo” – dodaje Gilles Clavie, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Orbis.

Na zdj. od lewej: Mr Ivo Krištić – CEO Rox d. o.o.  oraz Gilles Clavie – Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Orbis SA

Zlokalizowany zaledwie 20 minut samochodem od Starego Miasta i 15 minut od międzynarodowego lotniska, Novotel w Zagrzebiu będzie dogodnie położony zarówno dla gości biznesowych, jak i indywidualnych.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Europie Wschodniej oferująca prawie 21 000 pokoi w 129 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1 gwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels – światowy lider w branży turystyczno-lifestylowej wdrażający innowacyjne cyfrowe rozwiązania i oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4 500 hotelach, resortach i rezydencjach, jak i w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych apartamentach na całym świecie.O marce Novotel

Novotel Hotels, Suites & Resorts oferują kompleksowe usługi dla gości podróżujących zarówno służbowo, jak i turystycznie: przestronne modularne pokoje, zbilansowane posiłki 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, sale konferencyjne, profesjonalną obsługę, miejsca zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne lobby i centra fitness. W ramach PLANET 21 – programu AccorHotels wspierającego zrównoważony rozwój Novotel angażuje się w działania na rzecz ludzkości i Ziemi. Novotel posiada ponad 500 hoteli i resortów w 59 państwach, znakomicie usytuowanych w centrach dużych, międzynarodowych miast, dzielnicach biznesu i ośrodkach turystycznych.O spółce Rox d.o.o.

Rox jest dużym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność hurtową i dystrybucyjną w Europie Południowo-Wschodniej. Asortyment ponad 5 000 produktów umożliwia ich dystrybucję we wszystkich głównych centrach handlowych, na stacjach benzynowych, w sklepach detalicznych i aptekach. Rox posiada biura w Chorwacji, Bośni, Słowenii, Serbii i Kosowie, spełniając oczekiwania klientów w zakresie dostaw różnorodnych produktów do klientów. Oprócz działalności dystrybucyjnej, ROX posiada własne stacje paliw o wysokim standardzie, w których znajdują się restauracja, bar, sala spotkań, motel, kącik zabaw, myjnia samochodowa i sklep z winem. Rox uznaje hotelarstwo za kolejną branżę o dużym potencjale, w ramach której we współpracy z partnerami można świadczyć usługi wysokiej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.