Orbis rozwija sieć hoteli – pierwszy Novotel w Zagrzebiu!

0
382
Spółka Rox d.o.o. podpisała umowę o zarządzanie z Orbis S.A. – wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w Europie Wschodniej, dotyczącą pierwszego hotelu marki Novotel w Chorwacji.

„Novotel to wiodąca na świecie marka kategorii średniej (misdcale), w której hotele są oparte na nowoczesnym i kompleksowym podejściu do obsługi klienta, zapewniające komfort i wyjątkową atmosferę. Charakter marki Novotel doskonale wpisuje się w nasze ambicje związane z tym konkretnym obiektem w Zagrzebiu. Ten hotel będzie nie tylko świetnym rozwiązaniem dla klientów biznesowych, ale i miejscem docelowym podróży dla turystów” – mówi Ivo Krištić, Prezes Rox d. o.o.

Hotel przyjmie gości w 2020 roku i zaoferuje 170 pokoi, bar, restaurację, zaplecze konferencyjne i strefę wellness.

„Chorwacja staje się atrakcyjnym krajem dla inwestorów w branży hotelarskiej. Jesteśmy dumni, że lokalny partner zdecydował się na współpracę z marką Novotel i wybrał Orbis jako partnera umowy o zarządzanie w ramach realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Zagrzeb jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Europie Południowo-Wschodniej – to bardzo dynamiczne i kreatywne miasto. Novotel spodoba się zarówno gościom przyjeżdżającym w celach wypoczynkowych, jak i służbowo” – dodaje Gilles Clavie, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Orbis.

Reklama

Na zdj. od lewej: Mr Ivo Krištić – CEO Rox d. o.o.  oraz Gilles Clavie – Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Orbis SA

Zlokalizowany zaledwie 20 minut samochodem od Starego Miasta i 15 minut od międzynarodowego lotniska, Novotel w Zagrzebiu będzie dogodnie położony zarówno dla gości biznesowych, jak i indywidualnych.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Europie Wschodniej oferująca prawie 21 000 pokoi w 129 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1 gwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels – światowy lider w branży turystyczno-lifestylowej wdrażający innowacyjne cyfrowe rozwiązania i oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4 500 hotelach, resortach i rezydencjach, jak i w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych apartamentach na całym świecie.O marce Novotel

Novotel Hotels, Suites & Resorts oferują kompleksowe usługi dla gości podróżujących zarówno służbowo, jak i turystycznie: przestronne modularne pokoje, zbilansowane posiłki 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, sale konferencyjne, profesjonalną obsługę, miejsca zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne lobby i centra fitness. W ramach PLANET 21 – programu AccorHotels wspierającego zrównoważony rozwój Novotel angażuje się w działania na rzecz ludzkości i Ziemi. Novotel posiada ponad 500 hoteli i resortów w 59 państwach, znakomicie usytuowanych w centrach dużych, międzynarodowych miast, dzielnicach biznesu i ośrodkach turystycznych.O spółce Rox d.o.o.

Rox jest dużym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność hurtową i dystrybucyjną w Europie Południowo-Wschodniej. Asortyment ponad 5 000 produktów umożliwia ich dystrybucję we wszystkich głównych centrach handlowych, na stacjach benzynowych, w sklepach detalicznych i aptekach. Rox posiada biura w Chorwacji, Bośni, Słowenii, Serbii i Kosowie, spełniając oczekiwania klientów w zakresie dostaw różnorodnych produktów do klientów. Oprócz działalności dystrybucyjnej, ROX posiada własne stacje paliw o wysokim standardzie, w których znajdują się restauracja, bar, sala spotkań, motel, kącik zabaw, myjnia samochodowa i sklep z winem. Rox uznaje hotelarstwo za kolejną branżę o dużym potencjale, w ramach której we współpracy z partnerami można świadczyć usługi wysokiej jakości.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.