Konferencja Hotel Meeting 14 października – warto tę datę zapisać w kalendarzu!

0
384
Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Oprócz merytorycznych wystąpień na scenie głównej konferencji, w hotelowej przestrzeni będą mieć miejsce części: biznesowa, wystawiennicza i warsztaty, które cieszyły się olbrzymią popularnością w trakcie V edycji.

ZOBACZ FOTORELACJE Z V EDYCJI KONFERENCJI HOTEL MEETING

Reklama

Kluczowym elementem konferencji są jednak ekspresowe spotkania hotelarzy i dostawców w formule Business Speed Dating. Żeby były jak najbardziej efektywne, nie tylko dostawcy powinni być do nich odpowiednio przygotowani. Dlatego wprowadzono formułę konkursową, w której to dostawcy ocenią profesjonalizm i zaangażowanie przedstawicieli hoteli odpowiedzialnych za zakupy i inwestycje. Ideą konkursu jest promowanie dobrych praktyk w relacjach kupiec-dostawca, dlatego ocenie nie będzie podlegała decyzja o nawiązaniu współpracy.

 

Jak wiadomo, promocja nawet najciekawszego produktu czy najlepszej usługi jest niezwykle trudna. Właśnie po to, by pomóc każdemu, kto ma innowacyjne rozwiązania dla branży hotelarskiej przygotowano drugi konkurs: „The Best Innovation”, który pomoże wypromować nowy produkt lub usługę. Najlepsza propozycja zostanie nagrodzona pakietem sponsora zawierającym m.in. darmowe stoisko, możliwość wzięcia udziału w sesji Business Speed Dating oraz wygłoszenia prelekcji.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu „The Best Innovation”

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Tam będziemy na bieżąco informować o poszczególnych punktach programu konferencji. 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.