Orbis przedłuża umowę najmu wileńskiego Novotelu

0
921
Hotel Novotel Vilnius Centre jest idealnie zlokalizowany – zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i w celach turystycznych – w pobliżu Starego Miasta i dzielnicy biznesowej w Wilnie. Przyjmując gości od 2004 roku stał się niezwykle cenionym adresem w stolicy Litwy.

Grupa Orbis i Vastint Litwa UAB zdecydowały się przedłużyć umowę najmu na kolejne 15 lat. Uzgodniono także plan przebudowy i modernizacji w celu pełnego wykorzystania potencjału tego znakomitego hotelu.

„Litwa, a w szczególności Wilno, jest obecnie jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do wypoczynku i biznesu w Europie. Dzięki zaplanowanej z właścicielem modernizacji wnętrz, w tym renowacji pokoi, zmiany aranżacji przestrzeni F&B i MICE, hotel otworzy się jeszcze bardziej na dynamiczne i tętniące życiem miasto oraz stanie się miejscem, w którym warto być. To nasza ambicja” – wyjaśnia Dominik Sołtysik, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju, Członek Zarządu Grupy Orbis.

Novotel Vilnius Centre oferuje 159 pokoi, sale konferencyjne i restaurację Novo2. Hotel znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Starego Miasta i dzielnicy biznesowej Wilna.

„Koncepcja zaprezentowana przez ekspertów ds. technicznych i projektowych z AccorHotels dla tej konkretnej i wiodącej nieruchomości hotelowej jest naprawdę inspirująca i obiecująca. Z wielką przyjemnością przedłużamy umowę najmu z Grupą Orbis” – dodaje Kęstutis Vedeckis, Dyrektor Zarządzający Vastint Lithuania UAB, właściciela hotelu.

Do sieci Orbis należy jeszcze 5 innych hoteli na Litwie: nowo otwarty ibis Vilnius Centre, ibis Kaunas, Mercure Marijampole, ibis Styles Vilnius i ibis Styles Klaipeda. Grupa jest również obecna na Łotwie z czterema hotelami w Rydze i przygotowuje się do otwarcia hotelu ibis Tallinn Centre (185 pokoi) latem 2019 r.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej, oferująca prawie 21 000 pokoi w 127 hotelach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.