Ostatnie darmowe bilety na październikowy Hotel Meeting!!!

0
930
Zainaugurowana w poniedziałek 10 września darmowa rejestracja na branżową konferencję biznesową Hotel Meeting, która odbędzie się już 22 października w stołecznym DoubleTree by Hilton, spotkała się z gigantycznym zainteresowaniem ze strony hotelarzy. Pierwsza pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się po zaledwie kilku godzinach, a dystrybucja dodatkowej partii nieodpłatnych biletów właśnie dobiega końca.

Jesienna konferencja Hotel Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze hotelarskim, dedykując im październikowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Choć rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa już od kilku tygodni, dopiero od 10 września w dystrybucji znajduje się pula darmowych biletów uprawniających do udziału w części merytorycznej i wystawienniczej konferencji Hotel Meeting 2018. Tempo rezerwacji wejściówek przeszło jednak najśmielsze oczekiwania organizatora, który postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom branżowej społeczności i podwoił liczbę bezpłatnych kart wstępu na październikowe wydarzenie.

Ponownie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea, gdyż zostało już zaledwie kilkanaście ostatnich darmowych biletów!Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.