Gabrysia Lis reprezentantką Polski na WorldSkills Lyon 2024 w kategorii hotelowej

0
316
Fot.: FB WorldSkills Poland

21-22 marca w Bydgoszczy odbył się regionalny etap konkursów SkillsPoland, gdzie młodzi adepci sztuki hotelarskiej mieli okazję zmierzyć się w konkurencji „Obsługa gości hotelowych”. Wśród uczestników znalazła się Gabrysia Lis, która dzięki swojemu zaangażowaniu i umiejętnościom wyłoniła się jako liderka, zyskując tytuł regionalnego zwycięzcy i szansę na reprezentowanie Polski w międzynarodowym konkursie WorldSkills, który odbędzie się w Lyonie w 2024 roku.

Zawody odbyły się w City Hotel w Bydgoszczy i zostały zorganizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji przy współudziale polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych oraz Izby Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Gabrysia, obecnie pracująca jako recepcjonistka w Metropolitan Boutique Hotel **** w Krakowie, wykazała się nie tylko wiedzą techniczną, ale również umiejętnością radzenia sobie z problemami rzeczywistych gości, co zostało wysoko ocenione przez panel ekspertów.

Gabrysia Lis ma przed sobą pięć miesięcy intensywnych przygotowań do światowej odsłony konkursu, w których będą ją wspierać doświadczeni trenerzy i eksperci, w tym Katarzyna Thiel-Winkler, Dawid Miotk oraz Krzysztof Studziński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.