Szymon Lach dyrektorem generalnym hotelu H15 Boutique

0
639
Fot.: Materiały Szymon Lach

Hotel H15 Boutique w Warszawie ogłosił, że Szymon Lach został nowym dyrektorem obiektu. Poprzedni dyrektor, Aleksandar Zivkovic, przejmuje nową rolę w Grupie Dobry Hotel jako dyrektor ds. wdrożeń marek sieciowych i luksusowych.

Lach, który rozpoczął swoją karierę w hotelarstwie już jako nastolatek, posiada bogate doświadczenie zdobyte w renomowanych hotelach na całym świecie, w tym w Hilton Birmingham Metropole i Kempinski Mall Of the Emirates w Dubaju. Jest absolwentem zarządzania strategicznego na Akademii Leona Koźmińskiego i studiów MBA w Les Roches Marbella. W swojej karierze Lach skupiał się również na wdrażaniu innowacyjnych technologii w sektorze hotelarskim, co przynosiło wymierne korzyści operacyjne i marketingowe.

Poprzedni dyrektor, Aleksandar Zivkovic, przejmuje nową rolę w Grupie Dobry Hotel jako dyrektor ds. wdrożeń marek sieciowych i luksusowych, gdzie będzie odpowiedzialny za wdrażanie standardów najwyższej jakości w luksusowych hotelach grupy, w tym w Hotelu H15 Luxury Palace w Krakowie, który będzie działał pod marką The Luxury Collection by Marriott International.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.