Nieszablonowy obiekt ekonomicznej marki Orbisu powstanie na Dolnym Śląsku

0
1206
Bolesławiec na swojej mapie zyska atrakcyjny i nietypowy obiekt. Na Dolnym Śląsku powstaje bowiem hotel marki Ibis Styles, który swoją architekturą bezpośrednio nawiązuje do historii oraz procesu powstawania ceramiki.

Niespotykanym schematem bolesławieckiego obiektu należącego do AccorHotels zajęło się biuro projektowe Tremend, które przygotowało nie tylko projekt brył oraz architekturę wnętrz, ale także występuje w roli inżyniera kontraktu.

„Marka ibis Styles doskonale pasuje do założeń naszego projektu – ze względu na lokalizację hotelu w pobliżu trzech stref ekonomicznych postanowiliśmy stworzyć nowoczesne, tętniące życiem miejsce, atrakcyjne dla biznesmenów i turystów odwiedzających Dolny Śląsk – wystrój, dekoracje i kuchnia będą inspirowane kulturą naszego regionu. Liczymy też na wsparcie marketingowe i sprzedażowe Grupy Orbis/AccorHotels” – powiedział Radosław Naskręt, Prezes Zarządu Ibis Bolesławiec Sp. z o.o.

Goście hotelu podczas pobytu będą mieli możliwość zapoznać się z pierwszym etapem formowania kształtu i rzeźby naczyń. Funkcję stanowisk recepcyjnych przyjmą… dwie filiżanki, które kobaltowym kolorem będą odnosić się do barwników używanych do nakładania wzorów na naczyniach. Dolnośląski hotel zaoferuje także kącik dla dzieci, miejsce przeznaczone do swobodnej pracy, a także strefę lounge tuż pod grafiką bolesławieckich kubków. Do dyspozycji gości zostanie oddana również przestronna strefa restauracyjna i Winestone, jak również centrum konferencyjne.

Oficjalną inaugurację hotelu zaplanowano na 2020 rok. To kolejny obiekt pod szyldem ibis Styles, który powstanie w naszym kraju. Ostatni z nich został otwarty w Warszawie, zaś pod koniec br. swoje podwoje otworzy ibis Styles Kraków Santorini.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.