ibis Styles Kraków Santorini powita gości w przyszłym roku

0
960
Grupa Orbis, zgodnie z przyjętą strategią, rozwija marki AccorHotels w Polsce i w Europie Wschodniej we współpracy z lokalnymi partnerami. Orbis zawarł właśnie właśnie umowę franczyzy na hotel ibis Styles Kraków Santorini.

Nowy hotel ibis Styles Kraków Santorini zostanie otwarty w czwartym kwartale 2019 roku. Jest to nowa inwestycja – prace budowlane trwają przy ul. Bulwarowej 35b, która następnie zostanie rozbudowana poprzez przebudowę istniejącego hotelu Santorini. Oprócz 120 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar oraz sale konferencyjne.

Hotel ibis Styles Krakow Santorini jest położony w pobliżu znanej alei Róż w Krakowie, która jest jedną z głównych arterii miasta i która zostanie poddana rewitalizacji. Stąd też tematem przewodnim wnętrz hotelu będą właśnie róże oraz Tajemniczy ogród.

„Cieszymy się, że razem z Grupą Orbis i AccorHotels stworzymy designerski hotel, który wpisze się w aktualny plan rewitalizacji okolic alei Róż w Krakowie. Wybraliśmy ibis Styles, ponieważ spodobała nam się luźna formuła tej marki oraz fakt, że nie musimy – jako właściciele hotelu, rezygnować ze swojej tożsamość. Od 15 lat prowadzimy hotel Santorini, który posiada swoją reputację na rynku i nie chcemy rezygnować z tego, co do tej pory udało nam się zbudować” – tłumaczą Monika i Zbigniew Czopek, przedstawiciele franczyzobiorcy.

„Ibis Styles Kraków Santorini będzie skierowany do gości segmentu biznesowego, ale z uwagi na łatwość dojazdu do Starego Miasta i potencjał rekreacyjny Nowej Huty, także do turystów. Bardzo się cieszymy i wspieramy lokalnych partnerów biznesowych, którzy dołączą do sieci ibis Styles – jednej z najbardziej pozytywnych i lubianych marek hotelowych” – zaznacza Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Orbis i AccorHotels na Polskę.

Za wnętrza hotelu odpowiedzialne jest renomowane polskie biuro projektowe ILIARD, łączące wrażliwość i ambicje estetyczne ze świadomością stawianych im wymagań komercyjnych i użytkowych.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani efektami naszej pracy nad projektem ibis Styles Kraków Santorini. Udało nam się połączyć ambicje projektowe inwestora ze swobodą i lekkością marki hotelowej, która pozwala projektantom rozwinąć skrzydła i zachęca do nieszablonowego myślenia o wnętrzach hotelu. Różany lejtmotyw towarzyszyć będzie gościom hotelowym od strefy wejścia i recepcji po pokój gościnny. Z niecierpliwością wypatrujemy końca realizacji projektu i uruchomienia obiektu” – opowiada Wojciech Witek, współwłaściciel pracowni ILIARD.

Ibis Styles Kraków Santorini jest położony zaledwie 8 km od stacji Kraków Główny i 21 km od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice.

Zgodnie z filozofią tej ekonomicznej i lifestyle’owej marki należącej do grupy AccorHotels, ibis Styles to komfortowe, designerskie hotele o różnych stylach, charakteryzujące się kreatywnością, emanujące dobrym humorem i radosną atmosferą, pozytywne, stylowe i urokliwe. W hotelach tej marki ważne jest poczucie wspólnoty, lokalny design i temat przewodni.

Grupa Hotelowa Orbis operuje blisko 20 hotelami tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka ibis Styles to ponad 420 hoteli w 45 krajach na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.