Nowy lokal Meat & Fit w województwie mazowieckim

0
180
W minionym tygodniu popularna sieć typu bistro otworzyła kolejny lokal – tym razem w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku.

Nowy lokal Meat & Fit znajduje się na I piętrze w strefie Food Court płockiej galerii. Została ona zaprojektowana w taki sposób, że każda z restauracji ma swoje dedykowane stoły, krzesła oraz fragmenty ścian do wykorzystania na dekoracje, dzięki czemu udało się stworzyć podobny wystrój i atmosferę jak w pozostałych lokalach.

„Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery pod jednym dachem. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej. […] W najbliższym czasie planujemy otwarcia w kolejnych miastach. Niezależnie w kilku miejscowościach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców” – powiedział Łukasz Błażejewski, Dyrektor Generalny 7 Street i Meat & Fit.

Reklama

Meat & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu restauracji tej sieci znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno.

Meat & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Jest także członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa).

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.