HR Group przejmuje 34 hotele od Centro Hotel Group

0
364

6 czerwca 2024 roku HR Group (HRG) z siedzibą w Berlinie ogłosiła przejęcie 34 hoteli, w tym 2 projektów, od Centro Holding. Transakcja obejmuje również przejęcie 18 powiązanych spółek hotelowych w Niemczech, Austrii i Holandii oraz firmy zarządzającej w Hamburgu. W rezultacie ponad 2800 pokoi dołączyło do portfolio HR Group, która działa także w Polsce.

HR Group, znana ze swojej strategii intensywnego wzrostu, wzbogaciła swoje portfolio o nowe obiekty z segmentu midscale, skierowane do osób podróżujących służbowo i turystycznie w głównych miastach Niemiec, Holandii i Austrii. Nowe hotele działają pod markami Centro Hotels, NinetyNine, FourSide, Boutique i NYCE.

Ruslan Husry, CEO i właściciel HR Group, podkreślił znaczenie tej transakcji dla dalszego rozwoju firmy, zwracając uwagę na możliwość zarządzania nowoczesnymi, lifestylowymi hotelami grupy Centro. Rahman Neiro, CEO Centro Hotel Group, wyraził zadowolenie z integracji hoteli Centro z siecią HR Group, co pozwoli na dalszy wzrost i rozwój obiektów.

Wszyscy pracownicy hoteli oraz centrali w Hamburgu zostaną włączeni do zespołu HR Group, aby zapewnić stabilny rozwój nowo przejętych obiektów. Eric Buitenhuis, dyrektor zarządzający portfolio Centro w HR Group, będzie nadzorował integrację i zarządzanie nowymi hotelami, kontynuując swoją karierę w HR Group.

Dzięki tej transakcji, HR Group zbliża się do posiadania blisko 200 hoteli w Europie, zarządzanych na podstawie umów własności, dzierżawy lub zarządzania. Firma kontynuuje inwestycje w digitalizację procesów, modernizację hotelarstwa oraz współpracę z uznanymi grupami hotelowymi na całym świecie.

HR Group, jako jedna z multibrandowych spółek hotelarskich w Europie Środkowej, kontynuuje swój rozwój, poszukując nowych możliwości inwestycyjnych i współpracy na rynkach międzynarodowych i krajowych. Firma planuje dalsze inwestycje w obiekty miejskie, biznesowe oraz kurorty wypoczynkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.