Nowa restauracja MAX Premium Burgers w Katowicach

0
747

Szwedzka sieć Burgerowni MAX Premium Burgers sukcesywnie wprowadza nowe lokale do Polski. Dwudziestym z nich będzie restauracja w Katowicach. Jej otwarcie planowane jest na środę, 14 grudnia.

Pierwszy z lokali MAX Premium Burgers został otwarty w 1968 roku w północnej Szwecji. Wraz z upływem czasu sieć rozwijała się i pojawiała w kolejnych państwach. Obecnie możemy spotkać ją też w Norwegii, Danii, Egipcie i Polsce.

Do naszego kraju MAX Premium Burgers wkroczyło ponad 5 lat temu. Od tamtej pory otwartych zostało dziewiętnaście fast foodów tej marki. Dwudziestym będzie ten w katowickich Piotrowicach. Restauracja, znajdująca się przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Kościuszki, ruszy już niebawem – 14 grudnia.

– Cieszymy się, że Katowice dołączają do naszej MAX’owej społeczności. Ci, którzy już próbowali naszych pozycji, w tym kultowego już Zielonego Menu, doskonale wiedzą, że na miejscu mogą spotkać bogate i zróżnicowane menu. Otwarcie restauracji to również gratka dla wszystkich miłośników burgerów – również tych, którzy skosztują naszych propozycji po raz pierwszy. Na naszych gości czekamy w środę od godziny 10.00 – informuje Jerzy Jakubiak, Head of Development restauracji MAX Premium Burgers.

Poza nowym lokalem, w województwie śląskim znajdują się jeszcze trzy tej sieci – w Jastrzębiu-Zdroju, Tychach i Świętochłowicach.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.