Dlaczego warto wynajmować urządzenia gastronomiczne?

0
310
Fot.: Materiały prasowe Classeq Polska

Zapewne każdy z Was choć raz spotkał się z ofertą wynajmu profesjonalnego sprzętu zmywającego do lokali gastronomicznych. Czy warto zapoznać się bliżej z tym tematem? Jeśli tak, to na co należy zwrócić uwagę, wybierając zmywarkę dla Waszego biznesu? Co jest najważniejsze?

Przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy na tle innych istnieje jakaś wyróżniająca się propozycja. Co może być kartą przetargową w wyborze? Niezawodność i gwarancja? Szybki i bezproblemowy serwis? Dostępność sprzętu nawet na drugi dzień po zamówieniu? Może jednak opcja wynajmu urządzeń z możliwością ich wykupu lub bez? Na wszystkie te kwestie odpowiedzią jest oferta firmy Classeq.

Classeq to marka z tradycjami, obecna w ponad 50 krajach na całym świecie. Produkty firmy dostępne są na rynku od 1977 roku, a w Polsce od 2006 roku. Jako lider w produkcji najwyższej jakości i bardzo wydajnych zmywarek, oferuje zarówno maszyny do mycia szkła, jak i porcelany w dwóch wersjach: podblatowych i kapturowych, z różnymi rozmiarami koszy. Oferowana profesjonalna i niezawodna technologia zmywania to najprostsza droga do zagwarantowania higieny i czystości naczyń używanych w zakładach gastronomicznych.

Reklama

To, co wyróżnia ofertę Rental Classeq na rynku, to partnerskie podejście firmy do jej klientów, oparte na wzajemnym zaufaniu. Współpraca opiera się na bardzo atrakcyjnych dla wynajmującego zasadach, idealnie wpisujących się w obecnie panujące, niepewne warunki na rynku. Przede wszystkim, comiesięczna rata jest niezmienna, bez względu na dynamicznie zmieniający się wskaźnik inflacji, a wysokość opłaty rozpoczyna się od 182 zł netto za miesiąc. Urządzenia można wynająć na okres 24 lub 48 miesięcy z możliwością wykupu w trakcie, lub po zakończeniu trwania umowy.  Przez cały okres trwania umowy istnieje możliwość zwrotu lub zamiany maszyny na inny model z oferty Classeq, a także korzystania z dowolnych środków myjących, niekoniecznie tych rekomendowanych przez producenta. Oprócz tego dostawa zamówionego sprzętu możliwa jest z dnia na dzień, a więc nie ma konieczności długiego oczekiwania.

Oferowana przez Classeq prosta umowa (bez pośredników!) dba o to, aby model finansowania w ramach najmu zmywarki był idealnie dopasowany do oczekiwań i życzeń Klientów. Istnieje możliwość ustalenia wysokości miesięcznej raty dostosowanej do sezonowości w prowadzonym biznesie, którą można odliczyć od podatku jako koszt operacyjny działalności. Dodatkowo oferowana jest gwarancja all inclusive na cały okres trwania umowy – na części zamienne, podzespoły i koszty robocizny, której udziela bezpośrednio firma Classeq, a nie pośrednik.

Należy wspomnieć o tym, że Rental Classeq zapewnia bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia państwowego lockdownu. Na ten czas spłata rat zostaje zawieszona, a umowa wydłużona analogicznie do okresu jego trwania.

W obecnych czasach wynajem sprzętu zmywającego dla Waszego lokalu gastronomicznego zamiast jego zakupu to bardzo rozsądne i korzystne dla biznesu rozwiązanie. Jeśli dobrany zostanie do tego odpowiedni partner, użytkowanie urządzeń stanie się czystą przyjemnością i pozwoli nie martwić się o ten aspekt prowadzenia działalności. Co ciekawe, zarząd firmy Classeq przygotował właśnie specjalną ofertę, która zakłada obniżenie o 50% czynszu na najem zmywarek dla wszystkich umów zawartych w okresie od listopada 2022 roku do końca marca 2023 roku – więcej informacji można przeczytać TUTAJ.

Podsumowując, przy podjęciu współpracy w ramach Rental Classeq, najemca sprzętu zyskuje:

  • Bezpośrednią umowę bez żadnych pośredników, a w razie konieczności zmiany jej warunków elastyczne i proklienckie podejście firmy Classeq.
  • Gwarancję niezmienności raty podczas całego czasu trwania umowy, bez względu na wskaźnik inflacji czy stopy procentowe i bez żadnych pułapek.
  • Elastyczne warunki najmu na okres 24 lub 48 miesięcy, podczas którego w każdej chwili istnieje możliwość wykupu urządzenia po ustalonej między stronami cenie.
  • Gwarancję na urządzenia, której udziela bezpośrednio firma Classeq, a nie pośrednik.
  • Możliwość wymiany zmywarki na każdy inny model z oferty Classeq podczas trwania umowy.
  • Bezpieczeństwo w razie wystąpienia państwowego lockdownu – zawieszenie spłaty rat na czas jego trwania i wydłużenie umowy o analogiczny do niego okres.
  • Opcję ustalania rat na różnym poziomie, dostosowanym do specyfiki prowadzonego biznesu gastronomicznego (wysoki i niski sezon).
  • Możliwość dostarczenia odpowiedniego systemu uzdatnienia wody do oferowanej w ramach oferty Rental Classeq zmywarki.
  • Rozwiązanie w postaci indywidualnie negocjowanego wynajmu sezonowego.

Początki firmy Classeq sięgają 1977 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w Hixon, małej miejscowości w Anglii. Od 18.10.2017 r. firma produkuje swoje urządzenia w nowo otwartej przez właściciela marki Classeq, Pana Jurgena Winterhaltera, ultranowoczesnej fabryce zmywarek o powierzchni 3000 m2, zlokalizowanej w Beacon Business Park w miejscowości Stafford. Tam też znajduje się obecna siedziba firmy Classeq (https://www.classeq.co.uk/). Od 2004 roku marka jest częścią grupy Winterhalter, a od 2006 roku obecna jest również w Polsce. Dzięki swojej niezawodności, wysokiej jakości urządzeniom i profesjonalizmowi, uznawana jest za lidera w dziedzinie produkcji zmywarek dla gastronomii, przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jako że pozycja firmy na rynku jest już mocno ugruntowana, produkty Classeq stanowią wyposażenie lokali gastronomicznych nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie. Roczna produkcja urządzeń to nawet 20 000 sztuk.

Zmywarki firmy Classeq są dostarczane do krajów Europy, Australii, Azji i Ameryki Południowej. We wszystkich tych lokalizacjach posiada swoje reprezentacje, które czuwają nad poprawnością funkcjonowania ich systemów bezpośrednio u odbiorców. Klienci doceniają niezawodność i solidność produktów marki, co pozwala im osiągać najlepsze rezultaty w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny zmywanych w ich lokalach naczyń i szkła.

Classeq Polska Sp. z o.o.ul. Trakt Brzeski 62 B, 05-077 Warszawa – Wesoła
Telefon: +48 22 813 03 25 / 507 144 947, Email: [email protected]www.classeq.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!