Popeyes idzie na północ: kolejny lokal w Szczecinie

0
726
Fot.: Materiały prasowe Popeyes Polska

Sieć restauracji Popeyes kontynuuje ekspansję na polskim rynku, otwierając kolejny lokal, tym razem w Szczecinie. Nowa restauracja zostanie uruchomiona 28 lipca o godzinie 11:00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy, przy Al. Wyzwolenia 18.

Popeyes, znane z oferty kurczaków w luizjańskim stylu, zadebiutowało na polskim rynku na początku lipca, otwierając swoją pierwszą restaurację we Wrocławiu. Teraz, zgodnie z planem rozwoju, sieć rozszerza swoją obecność, otwierając lokal w Szczecinie.

Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes, podkreśla, że Szczecin, jako miasto akademickie i kulturalne, jest atrakcyjnym miejscem dla rozwoju sieci. W planach sieci jest również otwarcie restauracji w Warszawie w tym roku. Wszystkie nowe lokale Popeyes mają być zlokalizowane w centrach handlowych, które oferują infrastrukturę food courtów gotową do szybkiej adaptacji.

Nowa restauracja Popeyes w Szczecinie stworzy wiele nowych miejsc pracy. Sieć prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej Popeyes Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.