Pionierski kierunek branżowych studiów podyplomowych ruszy tej jesieni

2
1634
Trwają zapisy na pierwsze w Polsce studia podyplomowe z zakresu zarządzania sprzedażą w hotelarstwie. Partnerem kierunku znajdującego się od niedawna w ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego został portal Horeca Business Club oraz branżowa konferencja biznesowa Hotel Meeting.

Studia podyplomowe „Zarządzanie sprzedażą w hotelarstwie” zostały utworzone z myślą o wszystkich osobach związanych z branżą hotelarską (także managerach, specjalistach ds. sprzedaży, czy kadrze zarządzającej hotelami) oraz przedstawicielach innych sektorów, którzy chcą wyspecjalizować się w nowym obszarze. Studia mają charakter niestacjonarny, zatem zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie. Organizatorem kształcenia jest Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE w Łodzi.

Na nowy kierunek mogą aplikować kandydaci posiadający wykształcenie wyższe I lub II stopnia. Rekrutacja na semestr zimowy potrwa do września br., zaś na semestr letni – od stycznia do lutego. Czesne wynosi 5000 PLN (płatne w 8 ratach).

Opiekunem merytorycznym kierunku została mgr Martyna Mazurek – prezes zarządu w Grupie Molo, pod auspicjami której znajdują się dwa obiekty: trzygwiazdkowy Hotel Magellan oraz Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo. Oprócz niej w kadrze naukowo-dydaktycznej znaleźli się hotelarze z wieloletnim doświadczeniem w branży – Sandra Fengler (Senior Sales Manager w DoubleTree by Hilton Łódź), Maciej Straus (CEO Hotelu Afrodyta**** Business & SPA) i Artur Trukawiński (doradca, ekspert, trener i audytor hotelowy), a także Anna Nowakowska (ekspert rynku MICE), Blanka Retmańska-Man (prezes spółki Idea Profit wprowadzającej nowe technologie dla branży Horeca oraz systemy CRM) i Joanna Kulesza (Revenue Specialist w firmie Profitroom).

W ramach nawiązanej współpracy portal Horeca Business Club zobowiązał się m.in. do zapraszania przedstawicieli AHE w Łodzi na organizowane lub współorganizowane przez siebie seminaria, spotkania branżowe i konferencje, umożliwianie i organizację (w przypadku potrzeb) dla studentów AHE w Łodzi staży i praktyk, a także patronowanie studenckim organizacjom i kołom naukowym tworzonym przy AHE w Łodzi.

Oprócz portalu Horeca Business Club oraz konferencji Hotel Meeting w gronie partnerów kierunku znalazł się również miesięcznik Biznes Hotel, a także firmy Profitroom i Horeca Idea.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem studiów i aplikowanie na kierunek „Zarządzanie sprzedażą w hotelarstwie”.

2 KOMENTARZE

    • Pani Klaudio, z Poznania do Łodzi to tylko 2 godziny drogi a zajęcia odbywają się co drugi tydzień. Myślę, że nie powinno być to uciążliwe a na pewno dla takiego programu warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.