Pionierski kierunek branżowych studiów podyplomowych ruszy tej jesieni

2
463
Trwają zapisy na pierwsze w Polsce studia podyplomowe z zakresu zarządzania sprzedażą w hotelarstwie. Partnerem kierunku znajdującego się od niedawna w ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego został portal Horeca Business Club oraz branżowa konferencja biznesowa Hotel Meeting.

Studia podyplomowe „Zarządzanie sprzedażą w hotelarstwie” zostały utworzone z myślą o wszystkich osobach związanych z branżą hotelarską (także managerach, specjalistach ds. sprzedaży, czy kadrze zarządzającej hotelami) oraz przedstawicielach innych sektorów, którzy chcą wyspecjalizować się w nowym obszarze. Studia mają charakter niestacjonarny, zatem zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie. Organizatorem kształcenia jest Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE w Łodzi.

Na nowy kierunek mogą aplikować kandydaci posiadający wykształcenie wyższe I lub II stopnia. Rekrutacja na semestr zimowy potrwa do września br., zaś na semestr letni – od stycznia do lutego. Czesne wynosi 5000 PLN (płatne w 8 ratach).

Reklama

Opiekunem merytorycznym kierunku została mgr Martyna Mazurek – prezes zarządu w Grupie Molo, pod auspicjami której znajdują się dwa obiekty: trzygwiazdkowy Hotel Magellan oraz Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo. Oprócz niej w kadrze naukowo-dydaktycznej znaleźli się hotelarze z wieloletnim doświadczeniem w branży – Sandra Fengler (Senior Sales Manager w DoubleTree by Hilton Łódź), Maciej Straus (CEO Hotelu Afrodyta**** Business & SPA) i Artur Trukawiński (doradca, ekspert, trener i audytor hotelowy), a także Anna Nowakowska (ekspert rynku MICE), Blanka Retmańska-Man (prezes spółki Idea Profit wprowadzającej nowe technologie dla branży Horeca oraz systemy CRM) i Joanna Kulesza (Revenue Specialist w firmie Profitroom).

W ramach nawiązanej współpracy portal Horeca Business Club zobowiązał się m.in. do zapraszania przedstawicieli AHE w Łodzi na organizowane lub współorganizowane przez siebie seminaria, spotkania branżowe i konferencje, umożliwianie i organizację (w przypadku potrzeb) dla studentów AHE w Łodzi staży i praktyk, a także patronowanie studenckim organizacjom i kołom naukowym tworzonym przy AHE w Łodzi.

Oprócz portalu Horeca Business Club oraz konferencji Hotel Meeting w gronie partnerów kierunku znalazł się również miesięcznik Biznes Hotel, a także firmy Profitroom i Horeca Idea.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem studiów i aplikowanie na kierunek „Zarządzanie sprzedażą w hotelarstwie”.

Reklama

2 KOMENTARZE

    • Pani Klaudio, z Poznania do Łodzi to tylko 2 godziny drogi a zajęcia odbywają się co drugi tydzień. Myślę, że nie powinno być to uciążliwe a na pewno dla takiego programu warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.