„Narzędzie drenowania kieszeni obywateli” – komentarz Polskiego Holdingu Hotelowego

0
1465
Fot.: Materiały Polski Holding Hotelowy (na zdj. Gheorghe Marian Cristescu, prezes PHH)

Polski Holding Hotelowy (PHH) odpowiedział na stanowczy protest przedsiębiorców rynku hotelarskiego przeciwko zaangażowaniu państwa/rządu na rynku hotelarskim. W oświadczeniu wydanym przez Biuro Komunikacji i PR PHH wyraża brak możliwości komentowania protestu, ponieważ przedstawiciele PHH nie byli zaproszeni do udziału w wydarzeniu, podczas którego protest został zgłoszony.

W odpowiedzi PHH zwraca uwagę, że formułowanie sądów bez udziału i uprzedniego wysłuchania drugiej strony pozostaje w sprzeczności z dorobkiem cywilizacyjnym i standardami rzetelnego reprezentowania i formułowania wniosków. PHH twierdzi, że takie podejście jest obce zasadom i wartościom, którymi kieruje się w swojej codziennej pracy.

„Szanowny Panie Redaktorze,

ze względu na to, że przedstawiciele PHH nie byli zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu, przez co nie mieli możliwości wypowiadania się na ten temat podczas spotkania, nie mamy podstaw do komentowania poniższych informacji.

Zwracamy uwagę, iż taki sposób dyskusji, który polega na formułowaniu sądów w danym temacie lub co do danego podmiotu (w tym wypadku PHH), bez udziału i uprzedniego wysłuchania drugiej strony, jej racji i argumentów, pozostaje w sprzeczności z dorobkiem cywilizacyjnym i standardami rzetelnego reprezentowania i formułowania wniosków. Takie podejście jest obce zasadom i wartościom, jakimi kieruje się w swojej codziennej pracy Grupa Kapitałowa PHH.

Z poważaniem

Biuro Komunikacji i PR

Polski Holding Hotelowy”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.