Mam na imię Maciej i jestem, jak Wy, hotelarzem. Potrzebuję Waszej pomocy

0
8850
Fot.: Materiały przesłane przez: Maciej Szałek

Cześć, na imię mam Maciej i jestem, jak Wy, hotelarzem. Tak, jestem tym Gościem, który cieszy się jak ma Gości 🙂 Dzielę się dziś najważniejszą sprawą w moim życiu i proszę Was o wsparcie.

Moją przygodę z gościnnością zacząłem jeszcze na studiach w Hotelu Campanile w Łodzi, gdzie pracowałem jako kelner i barman. Pamiętam jak dużym zaszczytem było dla mnie coraz bardziej świadome wchodzenie w świat hotelarstwa.

Pomiędzy kolejnym krokiem w doświadczeniu hotelarza, zboczyłem na 2 lata z tej ścieżki pracując jako wychowawca w Pogotowiu Opiekuńczym w Łodzi. To był bardzo ważny etap w moim życiu, gdzie dobro, pomoc i konsekwencja przeplatały się w relacji ze wspaniałą młodzieżą i dziećmi (już tak bardzo doświadczonymi przez los).

Następny ważny okres to otwarcie w 2012 roku – Hotelu Holiday Inn w Łodzi i zbieranie cennej nauki w pionie operacyjnym. Moje 5 lat w tym miejscu to mnóstwo wspomnień, ludzi i dużo wspaniałych relacji utrzymywanych po dziś. To również czas w którym na świat przyszła moja córeczka Laura, która już od urodzenia z masą nieco ponad 1 kg pokazała mi co to znaczy być siłaczką. Czas z rehabilitacją i licznymi wyjazdami aby zdiagnozować Laurę, wiązałem ciągle z pracą w hotelarstwie.

Ten okres wyjątkowego rodzicielstwa, to podobnie jak w Hotelu: celebracja małych sukcesów, mnóstwo sił włożonych w każdy krok, gościnność i uśmiech oraz wielka wiara i pomoc. Idę przez życie z maksymą: ,,…i nawet jeśli ktoś się uśmiecha, to nigdy nie wiesz jaką wewnętrznie toczy walkę, bądź miły, dla wszystkich, zawsze’’.

Od 6 lat mam wielką przyjemność być częścią zespołu Hotelu Kolumna Park w Przygoniu, moją postawą staram się każdego dnia zasłużyć na miano lidera służebnego. Moja Drużyna to wspaniali ludzie, dzięki którym gościnność nabiera nowego znaczenia.

Przez ponad 12 lat mojego doświadczenia hotelarskiego wiem jedno: ,,udzielone dobro jak zaopiekowani autentycznie Goście … wraca’’

Nasza córeczka Laura – zmaga się każdego dnia z… leukodystrofią (postępującym zanikiem struktury białej w mózgu), duplikacją genetyczną, padaczką, a co za tym idzie brakiem możliwości m.in. mówienia, chodzenia. Naszą jedyną szansą na poprawę komfortu życia Laurki jest rehabilitacja, walcząc o każdy dzień jej życia.

Po rutynowym badaniu RTG okazało się, że biodra są podwichnięte w 70% a jedyną szansą na dalszą rehabilitację i życie bez bólu, jest poważna operacja dwóch bioder. Druga część naprawy bioder to 3-miesięczna rehabilitacja, która pozwoli w pełni odzyskać sprawność bioder.

Dlatego zwracam się do Was hotelarze z prośbą o pomoc w zebraniu, dla nas bardzo dużej, kwoty pieniędzy na sfinansowanie operacji bioder mojej ukochanej córeczki. Czasu mamy niezwykle mało, ale wierzę, że dzięki Wam uda się to zrealizować.

Jak możesz mi pomóc?

Wpłać dowolną kwotę przez serwis Zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/9etsbf

Przekaż voucher do swojego hotelu, restauracji czy Spa. Określ co obejmuje, do kiedy jest ważny oraz jaka jest jego wartość. Wszystkie vouchery będą wykorzystane jako nagrody, które kupić mogą darczyńcy dokonujący wpłaty dla Laury przez serwis Zrzutka.pl.

Jeśli chcesz przekazać voucher napisz do mnie [email protected] lub zadzwoń pod nr telefonu 663 979 700.

Dzięki uprzejmości i wsparciu portalu Horeca Business Club każdy hotel, który zdecydował się przekazać voucher, otrzyma podziękowanie w postaci indywidualnego artykułu. Informacje o darczyńcach pojawią się także w naszych mediach społecznościowych.

Liczę na Was i z góry dziękuję za olbrzymie wsparcie jakie otrzymaliśmy do tej pory!

Maciej Szałek

Nasze media społecznościowe to:

– Instagram – https://www.instagram.com/naszabohaterkalaura/

– Facebook – https://www.facebook.com/lauraszalek

Fot.: Materiały przesłane przez: Maciej Szałek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.