Kolejny obiekt pod kierownictwem Grupy Dobry Hotel

0
838
Fot.: Materiały prasowe Dobry Hotel

Grupa Dobry Hotel zarządza aktualnie 17 hotelami na terenie całej Polski. W jej zarządzanie wchodzi nowa przestrzeń eventowa – Butelkownia w Centrum Praskim Koneser. Jest to trzeci z warszawskich obiektów, którym kierować będzie Dobry Hotel.

,,Firma Dobry Hotel specjalizuje się w zarządzaniu obiektami hotelarsko-gastronomicznymi oraz usługami konsultingowymi w obszarze tej branży. Działania zarządcze obejmują kompleksowe prowadzenie funkcjonujących hoteli, mające na celu uzyskanie jak najwyższych przychodów” – możemy przeczytać na portalu LinkedIn Dobrego Hotelu.

Do hotelu Moxy Warsaw Praga i H15 Boutiqe, czyli dwóch warszawskich obiektów zarządzanych przez Dobry Hotel, dołącza trzeci – Butelkownia znajdująca się w Centrum Praskim Koneser.

Butelkownia to nowoczesne centrum eventowe w Centrum Praskim Koneser – zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek na Starej Pradze. Obiekt został zaprojektowany w oryginalnym, industrialnym stylu, a jego wyjątkowy design i elastyczna powierzchnia sprawiają, że Butelkownia stanowi idealne miejsce do organizacji eventów biznesowych oraz wieczornych imprez okolicznościowych na najwyższym standardzie. Lokal obejmuje prawie 1000 m kw. W jego skład wchodzi reprezentacyjne foyer i sala główna. Centrum eventowe połączone jest wspólnym korytarzem z wcześniej wspomnianym już hotelem Moxy Warsaw Praga.

Przedstawiciele Grupy są bardzo zadowoleni z przejęcia w zarządzanie nowego obiektu.

,,Przejęcie w zarządzanie tak wyjątkowego obiektu, pozwala uzupełnić obszar eventowy Grupy Dobry Hotel, która dostosowując się do potrzeb zarówno gości, jak i całego rynku, stale poszerza swoją ofertę o obiekty z różnych segmentów usług. Kierujemy już nie tylko samymi hotelami, ale także niezależnymi restauracjami czy właśnie centrum eventowym. W kwestii ciekawych, angażujących wydarzeń, Warszawa jest bardzo aktywnym miejscem, a Praski Koneser posiada swoją renomę na mapie stolicy. Tym bardziej, dla Grupy Dobry Hotel, przejęcie Butelkowni to niezwykle istotna akwizycja” – mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.