Kolejny obiekt pod kierownictwem Grupy Dobry Hotel

0
375
Fot.: Materiały prasowe Dobry Hotel

Grupa Dobry Hotel zarządza aktualnie 17 hotelami na terenie całej Polski. W jej zarządzanie wchodzi nowa przestrzeń eventowa – Butelkownia w Centrum Praskim Koneser. Jest to trzeci z warszawskich obiektów, którym kierować będzie Dobry Hotel.

,,Firma Dobry Hotel specjalizuje się w zarządzaniu obiektami hotelarsko-gastronomicznymi oraz usługami konsultingowymi w obszarze tej branży. Działania zarządcze obejmują kompleksowe prowadzenie funkcjonujących hoteli, mające na celu uzyskanie jak najwyższych przychodów” – możemy przeczytać na portalu LinkedIn Dobrego Hotelu.

Do hotelu Moxy Warsaw Praga i H15 Boutiqe, czyli dwóch warszawskich obiektów zarządzanych przez Dobry Hotel, dołącza trzeci – Butelkownia znajdująca się w Centrum Praskim Koneser.

Reklama

Butelkownia to nowoczesne centrum eventowe w Centrum Praskim Koneser – zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek na Starej Pradze. Obiekt został zaprojektowany w oryginalnym, industrialnym stylu, a jego wyjątkowy design i elastyczna powierzchnia sprawiają, że Butelkownia stanowi idealne miejsce do organizacji eventów biznesowych oraz wieczornych imprez okolicznościowych na najwyższym standardzie. Lokal obejmuje prawie 1000 m kw. W jego skład wchodzi reprezentacyjne foyer i sala główna. Centrum eventowe połączone jest wspólnym korytarzem z wcześniej wspomnianym już hotelem Moxy Warsaw Praga.

Przedstawiciele Grupy są bardzo zadowoleni z przejęcia w zarządzanie nowego obiektu.

,,Przejęcie w zarządzanie tak wyjątkowego obiektu, pozwala uzupełnić obszar eventowy Grupy Dobry Hotel, która dostosowując się do potrzeb zarówno gości, jak i całego rynku, stale poszerza swoją ofertę o obiekty z różnych segmentów usług. Kierujemy już nie tylko samymi hotelami, ale także niezależnymi restauracjami czy właśnie centrum eventowym. W kwestii ciekawych, angażujących wydarzeń, Warszawa jest bardzo aktywnym miejscem, a Praski Koneser posiada swoją renomę na mapie stolicy. Tym bardziej, dla Grupy Dobry Hotel, przejęcie Butelkowni to niezwykle istotna akwizycja” – mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!