PHH wprowadza regionalnych dyrektorów operacyjnych

0
1030
Fot.: Na podstawie materiałów prasowych PHH

Polski Holding Hotelowy (PHH) poinformował o powołaniu trzech dyrektorów hoteli i obiektów na stanowisko regionalnych dyrektorów operacyjnych. Monika Michałek, Artur Derela i Michał Gustyn, nadal będą pełnić funkcję dyrektorów generalnych swoich obiektów.

Nowo powołani regionalni dyrektorzy operacyjni będą odpowiadać za hotele i obiekty PHH w poszczególnych regionach kraju: północnym, centralnym i południowym.

Michał Gustyn, dyrektor Golden Tulip Gdańsk Residence, został mianowany na stanowisko regionalnego dyrektora operacyjnego dla regionu północnego, w tym Trójmiasta.

Artur Derela, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, będzie zarządzał regionem centralnym, obejmującym między innymi Warszawę.

Monika Michałek, dyrektor Zagroń Szczyrk oraz Moxy Katowice Airport, będzie odpowiadać za region południowy, który obejmuje aglomerację śląską.

Michał Gustyn związany jest z branżą hotelarską od 20 lat. Od 2020 roku pełni funkcję dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence.

Artur Derela jest w branży hotelarskiej od 25 lat. Od 2022 roku pełni funkcję dyrektora Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Monika Michałek ma 27 lat doświadczenia w hotelarstwie. Z PHH związana jest od 2018 roku, pełni funkcję dyrektora Ośrodka Zagroń w Szczyrku i Moxy Katowice Airport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.