Na nasz redakcyjny adres docierają anonimy! To nie Prima Aprilis!

0
910

Dziś do naszej redakcji, z tajemniczego adresu email przyszły dwa zdjęcia… wraz z opisami. Pierwsze to zdjęcie autora listu, i jak sądzimy owych grafik. Drugie zdjęcie należy do wydawcy Horeca Business Club, Horeca Radio i Horeca TV Rafała Krzyckiego. 

Mamy zapowiedź, że anonimowy nadawca jest w posiadaniu całego albumu i chętnie się z nami podzieli Żywotami (nie)Świętych Polskich Hotelarzy! Jeśli macie podejrzenia, kto to taki prosimy sugestie kierować na adres [email protected].

Zobaczcie twórczość anonima! Zdjęcia wraz z opisami!

Gall Anonim – obserwujący branżę krytykant i szyderca. Nie do końca wiadomo czy jest kobietą czy mężczyzną. Opisuje rzeczywistość taką, jaka jest. Trzeba jednak pamiętać, że jego zwierciadło może być krzywe. W jego “Żywotach (nie)Świętych Polskich Hotelarzy” może się znaleźć każdy, kto działa w branży!

 

 

 

Rafał Krzycki – Św. Rafał Horecowiec

Jeśli słyszysz w głowie głos, a jesteś z branży – słyszysz jego głos. Wiecznie nieogolony. Inicjator pierwszego na świecie Radia Horeca, w którym z zaproszonymi ekspertami prowadzi nieskończone dyskusje i zabawy słowne w tematach, które są światu kompletnie niepotrzebne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.