Na nasz redakcyjny adres docierają anonimy! To nie Prima Aprilis!

0
286

Dziś do naszej redakcji, z tajemniczego adresu email przyszły dwa zdjęcia… wraz z opisami. Pierwsze to zdjęcie autora listu, i jak sądzimy owych grafik. Drugie zdjęcie należy do wydawcy Horeca Business Club, Horeca Radio i Horeca TV Rafała Krzyckiego. 

Mamy zapowiedź, że anonimowy nadawca jest w posiadaniu całego albumu i chętnie się z nami podzieli Żywotami (nie)Świętych Polskich Hotelarzy! Jeśli macie podejrzenia, kto to taki prosimy sugestie kierować na adres [email protected].

Zobaczcie twórczość anonima! Zdjęcia wraz z opisami!

Reklama

Gall Anonim – obserwujący branżę krytykant i szyderca. Nie do końca wiadomo czy jest kobietą czy mężczyzną. Opisuje rzeczywistość taką, jaka jest. Trzeba jednak pamiętać, że jego zwierciadło może być krzywe. W jego “Żywotach (nie)Świętych Polskich Hotelarzy” może się znaleźć każdy, kto działa w branży!

 

 

 

Rafał Krzycki – Św. Rafał Horecowiec

Jeśli słyszysz w głowie głos, a jesteś z branży – słyszysz jego głos. Wiecznie nieogolony. Inicjator pierwszego na świecie Radia Horeca, w którym z zaproszonymi ekspertami prowadzi nieskończone dyskusje i zabawy słowne w tematach, które są światu kompletnie niepotrzebne.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.