Żywoty (nie)Świętych Polskich Hotelarzy – otrzymaliśmy kolejne zdjęcie!

0
958

Po porannym,  anonimowym emailu wraz z grafiką zarówno tajemniczego Galla Anonima i Rafała Krzyckiego otrzymaliśmy kolejne zdjęcie. Tym razem Karola Webera! Autora bloga enjoyyourstay.pl! Czekamy na więcej!

Karol Weber – Św. Karol Inspektor

Piętnuje luksus po polsku. Niemile widziany w niektórych hotelach, gdzie zamiast powitania z nazwiska i ulubionej herbaty z czerwonych owoców, najchętniej czarną polewkę by mu podano. Już wyznaczono cenę za jego głowę za krwiste recenzje. 

Znany ze swych podróży w szlafroku. Jednak obecny kryzys uszczupli portfolio podróżniczych zdjęć na jego Instagramie, ku uciesze wielu.

 

Gall Anonim – obserwujący branżę krytykant i szyderca. Nie do końca wiadomo czy jest kobietą czy mężczyzną. Opisuje rzeczywistość taką, jaka jest. Trzeba jednak pamiętać, że jego zwierciadło może być krzywe. W jego “Żywotach (nie)Świętych Polskich Hotelarzy” może się znaleźć każdy, kto działa w branży!

 

 

Mamy zapowiedź, że anonimowy nadawca jest w posiadaniu całego albumu i chętnie się z nami podzieli Żywotami (nie)Świętych Polskich Hotelarzy! Jeśli macie podejrzenia, kto to taki prosimy sugestie kierować na adres [email protected].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.