Millions of bubbles – I forum miłośników win musujących i szampanów

0
911

W najbliższy piątek Hotel ALTER wspólnie z Tomaszem Prange – Barczyńskim i marką Moet & Chandon zapraszają na święto miłośników win musujących i szampanów. Głównym założeniem wydarzenia jest prezentacja topowych indeksów z portfolio importerów oraz popularyzacja kultury serwowania i spożywania jakościowych win musujących i szampanów.

W wydarzeniu weźmie udział 10 najdynamiczniej rozwijających się Importerów w roku 2018. Zaprezentowanych zostanie ponad 300 gatunków win musujących i szampanów, których smak będzie mogło poznać ponad 400 zaproszonych restauratorów, hotelarzy i właścicieli sklepów specjalistycznych. Dodatkowo część merytoryczna – ponad 8 godzin wykładów i sympozjów związanych zagadnieniem win musujących i szampanów.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się ile bąbelków jest w butelce wina musującego lub szampana, jak podać i z czym, musicie się Państwo pojawić się na PIERWSZYM FORUM MIŁOŚNIKÓW WIN MUSUJĄCYCH I SZAMPANÓW  – MILLIONS OF BUBBLES w hotelu ALTER  w Lublinie – mówią organizatorzy wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Link do rezerwacji karnetów: https://evenea.pl/event/millionsofbubbles/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.