Justine Kane – MD The Event Talent Agency gościem 6. edycji Event Biznes

0
818

13 listopada, wielu ekspertów branży MICE odwiedzi Warszawę , żeby podnosić swoje kompetencje oraz poszerzać wiedzę z zakresu organizacji wydarzeń. Będzie interesująco i inspirująco za sprawą wystąpień i warsztatów z doświadczonymi koleżankami i kolegami, zaangażowanymi w organizację wydarzeń na poziomie europejskim i międzynarodowym.

Event Biznes w tym roku stanowić będzie również wielką kuźnię talentów oraz pomysłów na rozwiązania eventowe, które sprawdzają się na różnych rynkach. Taką nowością może okazać się temat eventów społecznych. Dzięki prelekcji Justine Kane będzie można się dowiedzieć jak ważny wpływ na rozwój biznesu oraz ekonomię rynku mają działania CSR oraz jak istotne jest, aby biznes o małym i dużym zasięgu angażował się, inwestował w działania społeczności lokalnej. Justine Kane ma ogromne doświadczenie w obszarze efektywnej działalności marek na rzecz inicjatyw prospołecznych. Jest trenerem wydarzeń z 20-letnim doświadczeniem i szeroką siecią kontaktów w branży wydarzeń. Laureatka nagrody za wybitny wkład IEAM w branżę rozrywkową i artystyczną w 2014 roku. Przez trzy lata była mentorką w programie Fast Forward 15. Justine zasiadała również w komisji Diversity in the Events Industry. Obecnie jest w radzie Event Management Apprenticeship Board i w jury konkursu In-house Corporate Event Awards.

Od 7 lat pełni funkcję dyrektora zarządzającego w agencji Event Talent oraz stworzyła Event Academy. Przez 5 lat wykształciła 1000 absolwentów w międzynarodowym Instytucie Szkoleniowym, a tym samym przygotowywała ich do roli profesjonalnych event managerów w branży spotkań. Justine współpracowała również największymi brytyjskimi firmami i organizacjami charytatywnymi, wspierając je w planowaniu najwyższej klasy wydarzeń.

Justine Kane rozpoczęła swoją karierę wykładową 11 lat temu jako dyrektor kursów podyplomowych i dyplomowych. Oprócz strategicznego rozwoju kursów prowadziła też wykłady na temat swoich obszarów specjalizacji oraz rozwijała umiejętności studentów w ramach przygotowań do stażu pracy lub skutecznej obecności na rynku pracy. Wiele czasu spędzała na budowaniu relacji w branży, aby zapewnić studentom wartościowe merytorycznie staże. Justine jest szczególnie zainteresowana NLP i uważnością w zakresie szkoleń i rozwoju, ukończyła szereg kursów w tej dziedzinie. Uzyskała licencjat z psychologii w St Mary’s Honours College, Maryland, USA. Prywatnie mieszka na południu Anglii ze swoim mężem i dwoma chłopcami. Uwielbia utrzymywać kontakty towarzyskie, a jej pasją jest tenis.

Cały program dostępny jest na stronie : http://sbe.org.pl/vi-edycja-event-biznes/

Bilety na całą konferencję oraz szkolenia można kupić na stronie: http://bit.ly/Event_Biznes_EARLY_BIRDS_TICKET  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.