Meet & Fit z drugim lokalem w Poznaniu

0
1059

W minionym tygodniu firma „7 Street Łukasz Błażejewski” otworzyła drugi już lokal w Poznaniu, tym razem w samym centrum miasta przy ul. Święty Marcin 63. W mieście marka Meet & Fit jest obecna już od 2014 roku na Poznańskim Szczepankowie. Teraz przyszedł czas na centrum miasta.

Lokal ma powierzchnię 55 m2 i może pomieścić w jednym czasie 20 osób. Do lokalu przynależy dedykowana strefa pod ogródki letnie wyznaczona przez Urząd Miasta Poznań, gdzie celowo zrezygnowano z wielu miejsc parkingowych na poczet rozwoju gastronomii w tej części miasta.

– Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących w 100% roślinne oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej- mówi właściciel Łukasz Błażejewski.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz roślinnych, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

Firma poszukuje partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.