Fretnzza – Pizza & Friends otworzyła lokal w Galerii Atrium Mosty Płock

0
1192

Powstała w tym roku i należąca do firmy „7 Street Łukasz Błażejewski” marka pizzerii „Frentzza – Pizza & Friends” otworzyła w minionym tygodniu kolejny lokal tym razem w Płocku. Lokal znajduje się w Galerii Handlowej Atrium Mosty i będzie prowadzony przez obecnego franczyzobiorcę „Meet & Fit – Slow Food” czyli marki należącej także do firmy „7 Street Łukasz Błażejewski”.

Lokal w Płocku jest nastawiony zarówno na obsługę gości jak i na sprzedaż w kanale delivery.

W planach na najbliższe tygodnie mamy otwarcie lokalu w Poznaniu oraz w warszawskiej dzielnicy Wesoła.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść klasyczną pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu oprócz klasycznych pizz dostępne są wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy Frentzza jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową. Do ciasta dodawana jest autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom jako już gotowa mieszanka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.