McDonald’s wprowadza personalizowany zestaw Super Combo

0
471
Fot.: Materiały prasowe McDonald's Polska

McDonald’s rozszerza swoją ofertę o nowy zestaw dla klientów – Super Combo. Od 4 marca w polskich restauracjach sieci, z wyjątkiem tych zlokalizowanych na terenach dwóch głównych lotnisk w Warszawie i Gdańsku, dostępna jest opcja, która umożliwia gościom skomponowanie indywidualnego posiłku z dwóch burgerów, średnich frytek oraz średniego napoju.

Wybór burgerów nie jest ograniczony do jednego typu – do dyspozycji są zarówno te z kurczakiem, jak i wołowiną, w tym warianty z ostrym dodatkiem papryczki jalapeño. Wśród dostępnych opcji znajdują się Cheeseburger, Hamburger, Jalapeño Burger, Chikker® oraz Red Chikker®, co daje możliwość stworzenia wielu różnorodnych kombinacji.

Zestaw Super Combo wprowadzony został bez konieczności korzystania z aplikacji, a jego sugerowana cena to 19 zł. Oferta nie jest dostępna w ramach dostawy McDelivery, co stanowi pewne ograniczenie dla osób preferujących zamawianie posiłków do domu. Jest to jednak zachęta do odwiedzenia lokali sieci i skorzystania z nowości osobiście.

Promocja nowego zestawu jest wszechstronna i obejmuje szereg działań marketingowych, w tym spoty w telewizji, kinie i na platformach VOD, jak również kampanie radiowe, digital i reklamy OOH (zewnętrzne nośniki reklamowe). Za kompleksowe działania promocyjne odpowiadają renomowane agencje, takie jak DDB odpowiedzialna za strategię i kreację, dom mediowy OMD zajmujący się planowaniem i zakupem mediów, Dentsu Creative (Isobar) odpowiedzialny za obsługę mediów społecznościowych oraz agencja 24/7 Communication, która prowadzi działania PR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.