Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw świętuje 5-lecie działalności

0
274
Fot.: Materiały prasowe HR Group

Hotel Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw, zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Mokotów, obchodzi pięć lat działalności. Od momentu otwarcia w 2019 roku, hotel przyjął ponad 219 tysięcy gości, oferując 161 tysięcy noclegów.

Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw łączy obsługę gości biznesowych z atmosferą miejskiego hotelu. Tomasz Murawski, dyrektor generalny hotelu, podkreśla znaczenie stałych klientów i zaangażowanie zespołu. Hotel osiąga średnie obłożenie na poziomie 80% i średnią cenę za pokój wyższą o 10% od konkurencji.

Hotel zlokalizowany jest w centrum Służewca, dzielnicy przechodzącej transformację z biurowego zagłębia w zróżnicowaną część miasta. Vienna House by Wyndham Mokotow Warsaw planuje umocnić swoją pozycję jako wiodący hotel biznesowy, jednocześnie rozwijając ofertę gastronomiczną restauracji Greenhouse.

Od 2021 roku hotel należy do sieci HR Group, a jego inwestorem jest firma Garvest Real Estate. Projekt architektoniczny budynku został opracowany przez pracownię JEMS Architekci. Budynek nawiązuje do historii przemysłowej dzielnicy Służewiec i wyróżnia się betonowymi i stalowymi elementami oraz dużymi oknami od podłogi do sufitu. W 2020 roku budynek otrzymał Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy.

Restauracja Greenhouse prowadzona jest przez szefa kuchni Macieja Duszkę, specjalizującego się w stekach z wołowiny rasy Simental. Od otwarcia restauracji goście zamówili steki z około 3 690 kg wołowiny.

Hotel oferuje 164 pokoje, w tym 44 o podwyższonym standardzie, wyposażone w duże łóżka oraz Smart TV. Dla gości biznesowych przygotowano strefę konferencyjną o powierzchni 180 m², podzieloną na trzy sale z możliwością łączenia oraz boardroom. Wszystkie sale posiadają wysokie okna i nowoczesny sprzęt technologiczny. Goście mogą również korzystać z 50 miejsc w parkingu podziemnym oraz strefy fitness dostępnej 24/7.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.