Nowy dyrektor generalny hotelu Puro Poznań Stare Miasto

0
988

Kilka dni temu Cristina Burlacu awansowała na stanowisko dyrektora generalnego hotelu Puro w Poznaniu. Wcześniej zajmowała stanowisko dyrektor operacyjnej, więc miała okazję poznać markę bardzo dobrze.

Poprosiliśmy Cristinę o kilka słów komentarza i przybliżenia swojej osoby branży. Wypowiedź przedstawiamy poniżej i życzymy jednocześnie powodzenia w zarządzaniu tym świetnym hotelem oraz szybkiego powrotu do możliwości przyjmowania gości.

Cristina Burlacu, General Manager, Hotel Puro Poznań Stare Miasto
„Zaczęłam swoją przygodę z hotelarstwem we Włoszech 11 lat temu, podczas moich studiów zarządzania międzynarodowym biznesem we Florencji. To w tym przepięknym mieście połączyłam swoją karierę z siecią hoteli Starwood Hotels & Resorts, pracując w kompleksie hoteli St. Regis i Westin Excelsior w dziale „Event Management”. Bardzo mnie zachwyciła ogólna atmosfera pracy i możliwości rozwoju w danej sieci, dlatego zaaplikowałam do programu managerskiego Vita Futura – stworzony dla przyszłych liderów Starwood. Udało mi się przejść wszystkie etapy rekrutacji z sukcesem i zaczął się nowy etap w moim życiu, związany z przeprowadzką do Polski. Zbudowałam kluczową wiedzę i umiejętności zarządzania w hotelarstwie pracując w ramach programu w kompleksie hoteli Sheraton Warsaw i The Westin Warsaw. Po zakończeniu programu dołączyłam do ekipy hotelu Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw na stanowisku Duty Managera. W tym historycznym miejscu spędziłam 4 intensywnych i niezapomnianych lat w swojej karierze, w międzyczasie awansując na stanowisko Front Office Manager. 2018 rok był dla mnie rokiem dużych zmian, kiedy moja droga rozwoju w hotelarstwie połączyła się z Puro Hotels. Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w otwarciu hotelu Puro Warszawa Centrum, i zbudować bardzo mocny zespół pod skrzydłami dyrektora Łukasza Piekarskiego. Dzięki jego wsparciu i stylu zarządzania udało mi się szybko zdobyć niezbędne umiejętności do podjęcia kolejnego wyzwania – stanowiska Dyrektora Generalnego Hotelu Puro Poznan Stare Miasto.

Reklama

W tej nowej roli jest dla mnie bardzo istotne poznać dogłębnie rynek poznański oraz specyfikę hotelu. Będzie to pewnym wyzwaniem, biorąc pod uwagę jak mocno się zmieniły życie każdego człowieka podczas pandemii i sytuacja biznesowa wszystkich branż. Jestem dobrej myśli jednak że dzięki doświadczeniu i wiedzy mojego zespołu będę w stanie szybko się wdrożyć i proaktywnie działać, wzmacniając działania PURO na lokalnym rynku.

Zawsze przez lata pracy w hotelarstwie ludzie byli dla mnie najważniejsi. Jestem wdzięczna za wsparcie które dostałam, za pracę zespołową która mnie rozwinęła i za cenne kontakty z gośćmi które dodają pracy w hotelarstwie wyjątkowości. Właśnie dlatego moim celem na nowym stanowisku jest upewnić sukcesu naszego hotelu poprzez budowanie mocnych relacji z ludźmi – doceniając potencjał każdego w zespole, tworząc możliwości rozwoju, i dbając o naszych gości.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!