McDonald’s w Łowiczu otwarty

0
1180

W sobotę 30 listopada br. o godz. 11 została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Łowiczu. Nowy lokal mieści się przy ul. ul. Jana Pawła II 1A.

Restauracja McDonald’s w Łowiczu oraz usługa McDrive są otwarte dla gości codziennie w godzinach 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 96 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 29 miejsc.

W dniu otwarcia, na wszystkich gości restauracji czekał szereg atrakcji. Odwiedzających lokal witało dwóch Liderów Gościnności ubranych w stroje łowickie, a pozostali pracownicy posiadali przypinki z motywem łowickim. Przez kilka pierwszych godzin można było spróbować ciast oraz ciastek z oferty McCafé. Podczas otwarcia wystąpił również łowicki zespół ludowy. Dodatkowo,  do każdego zamówionego McZestawu i McZestawu Powiększonego dołączano gratis Ice Tea.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 12 menadżerów.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 431 restauracji sieci, które zatrudniają blisko 25 000 osób. 374 z nich to obiekty prowadzone przez 70 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.