Znana marka samochodów testuje hotelarski projekt w stylu pop-up

0
510
Grand Hotel C5 Estrellas na krótko otworzył swoje drzwi w Madrycie, ale zdążył wywrzeć na gościach ogromne wrażenie. To pierwszy tego typu obiekt noclegowy zainspirowany modelem francuskiego samochodu.

Dział kreatywny znanej miłośnikom motoryzacji na całym świecie marki Citroën wpadł na niesztampowy pomysł na promocję. Efemeryczny hotel pod szyldem C5 – inspirowany nową wersją popularnego modelu samochodu – otwarty był przez zaledwie dwa dni, jednak w tym krótkim czasie przyciągnął uwagę wielu Hiszpanów i nie tylko. Celem oryginalnego projektu było przybliżenie komfortu nowego SUV-a Citroëna.

Pięciogwiazdkowy hotel mieści się w dwupiętrowym budynku i oferuje pięć pokoi, z których trzy zostały eksperymentalnie zaadaptowane. Na pierwszym piętrze urządzono tzw. Comfort Room, ale to Aircross Room z możliwością sterowania różnymi systemami oświetlenia przykuł największą uwagę. Na drugim piętrze ulokowano natomiast SUV Room z podłogą z trawy i zestawem piknikowym.

Pokoje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić gościom maksymalny komfort. W Hiszpanii ogłoszono nawet konkurs, w którym do wygrania była noc z osobami towarzyszącymi w tym niezwykle oryginalnym hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.