Kompleks DoubleTree by Hilton – Hampton zmienił właściciela

0
2113
Znajdujący się w Krakowie kompleks DoubleTree by Hilton – Hampton nabyła Grupa Unirest. Firma od kilku lat z powodzeniem działa w branży hotelowej.

Krakowski kompleks został oddany do użytku w 2015 roku. Inwestorem była spółka Euro-Hotele. Strony nie ujawniają wartości transakcji. Agentem pośredniczącym była firma doradcza Property Partner Investments. Jest to w ostatnich latach największa transakcja tego typu w Polsce.

Od tej pory za zarządzanie dwumarkowym kompleksem Hillton odpowiedzialny będzie wiceprezes spółki Unirest Management, Mirosław Moczarski. Krakowski obiekty są kolejnymi sieciowymi obiektami w portfolio Grupy Unirest. Spółka posiada już hotele Hampton by Hilton Gdańsk-Oliwa i Hampton by Hilton Oświęcim. W planach ma otwarcie Hiltona Garden Inn w Radomiu oraz inwestycje w Katowicach i Wrocławiu.

Krakowski kompleks DoubleTree by Hilton – Hampton posiada łącznie 393 pokoje, 16 sal konferencyjnych, zaplecza gastronomicznego, strefy wellness z basenem i saunami, a wszystko to mieści się na ponad 26 tys. m kw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.