McDelivery teraz dostępne także w Gdyni

0
423
Sieć McDonald’s poszerzyła lokalizację dowozu swoich produktów. Od 21 marca klienci znanej sieci restauracji mogą zamawiać jedzenie z dowozem nie tylko w Gdańsku i Sopocie, ale również w Gdyni.

Usługa McDelivery umożliwia realizację zamówienia produktów z oferty McDonald’s z dowozem za pośrednictwem aplikacji Uber Eats. Aplikacja dostępna jest w 7 miastach w Polsce i cieszy się ogromną popularnością wśród zwolenników zamawiania posiłków przez internet. Z tego względu McDonald’s poszerza tę działalność i po uruchomieniu jej w 2018 r. na terenie Gdańska i Sopotu, teraz obejmie teren całego Trójmiasta.

Zamówienia będzie można składać od 11:00 do 23:00. I będą dostarczane z czterech lokali w Gdyni: z ul. Morskiej 58, Centrum Handlowego Klif, Centrum Handlowego Riviera oraz z Dworca PKP.

Reklama

Zamawiając za pośrednictwem aplikacji Uber Eats, klienci mają do wyboru niemalże wszystkie produkty z oferty klasycznej McDonalds i McCafé, które są w tej samej cenie co w lokalu. Do ceny jednak należy doliczyć koszt dowozu. Dodatkowo w ramach aktualnie obowiązującej ogólnopolskiej promocji do każdego zamówienia McDelivery gratis dołączona jest Coca-Cola Cinnamon w butelce o pojemności 0,5 L.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.