McDelivery teraz dostępne także w Gdyni

0
1098
Sieć McDonald’s poszerzyła lokalizację dowozu swoich produktów. Od 21 marca klienci znanej sieci restauracji mogą zamawiać jedzenie z dowozem nie tylko w Gdańsku i Sopocie, ale również w Gdyni.

Usługa McDelivery umożliwia realizację zamówienia produktów z oferty McDonald’s z dowozem za pośrednictwem aplikacji Uber Eats. Aplikacja dostępna jest w 7 miastach w Polsce i cieszy się ogromną popularnością wśród zwolenników zamawiania posiłków przez internet. Z tego względu McDonald’s poszerza tę działalność i po uruchomieniu jej w 2018 r. na terenie Gdańska i Sopotu, teraz obejmie teren całego Trójmiasta.

Zamówienia będzie można składać od 11:00 do 23:00. I będą dostarczane z czterech lokali w Gdyni: z ul. Morskiej 58, Centrum Handlowego Klif, Centrum Handlowego Riviera oraz z Dworca PKP.

Zamawiając za pośrednictwem aplikacji Uber Eats, klienci mają do wyboru niemalże wszystkie produkty z oferty klasycznej McDonalds i McCafé, które są w tej samej cenie co w lokalu. Do ceny jednak należy doliczyć koszt dowozu. Dodatkowo w ramach aktualnie obowiązującej ogólnopolskiej promocji do każdego zamówienia McDelivery gratis dołączona jest Coca-Cola Cinnamon w butelce o pojemności 0,5 L.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.