Mazurkas Congress & Conference Management organizatorem EAVPT 2018

0
258
W Hali Stulecia we Wrocławiu odbył się XIV Międzynarodowy Kongres Europejskiego Towarzystwa Farmakologii i Toksykologii Weterynaryjnej (EAVPT 2018), którego organizacją zajął się Mazurkas Congress & Conference Management.

Wydarzenie odbyło się w dniach 24-27 czerwca i zgromadziło kilkaset osób z czołówki naukowej z całego świata. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele takich branż jak: farmaceutyczna, naukowa, medyczna. Kongres odbywa się co trzy lata, a jego następna edycja odbędzie się we Lwowie. Organizacją eventu zajęła się polska firma Mazurkas Congress & Conference Management, której pracę pochwalił sam prezydent EAVPT Pierre – Louis Toutain. Sukces imprezy zagwarantowany był przez zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy zadbali o każdy szczegół.

Zespół Mazurkas planując event musiał dokładnie wybrać wszystkie elementy, tak aby całość była spójna, i wszystko działało jak należy. Miejsce jakie wybrano musiało spełniać wymagane warunki: musiało pomieścić kilkaset osób, mieć dobrą bazę noclegową i logistyczną. Ważnym elementem było przygotowanie pakietów sponsorskich, stworzenie brandingu wydarzenia oraz strony internetowej. Zespół musiał również należycie wypromować wydarzenie w Polsce i za granicą.

Reklama

Innymi zadaniami jakimi firma musiała się zająć były rejestracja uczestników i ich prac naukowych, zaplanowanie logistyki miejsca obrad, rozplanowanie ścieżek komunikacyjnych, standów sponsorskich, miejsc do networkingu i sesji posterowych. Zespół zorganizował także wystawę zbierającą reprezentantów osiemnastu firm farmaceutycznych.

Poza sprawami czysto organizacyjnymi, zespół musiał zapewnić też odpowiednią oprawę i dodatkowe atrakcje. Goście mogli podziwiać multimedialny pokaz fontann i wziąć udział w gali dinner na zabytkowym zamku Topacz oraz w wieczorze z okazji 40-lecia EAVPT połączonego z wcześniejszym zwiedzaniem Wrocławia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.