Turniej Arłamowa dla ofiar wojny w Ukrainie

0
874

Arłamów Business Cup to charytatywny turniej piłki nożnej halowej czyli tzw. futsalu, głównym celem od początku jest wsparcie finansowe Fundacji Ochrony Zdrowia im. Włodzimierza Czwerynko.

Pomysłodawcami organizacji tego turnieju byli pracownicy #ArłamówTeam grający na co dzień w amatorskiej drużynie piłki nożnej.

Od początku naszym priorytetem była organizacja turnieju na najwyższym poziomie, dlatego od samego początku postawiliśmy na mocnych partnerów! Polski Związek Piłki Nożnej oraz kanał Łączy Nas Piłka są z nami od pierwszego wydarzenia, a z każdą edycją przybywa sponsorów wspierających Fundację.

Pierwsza edycja turnieju odbyła się w grudniu 2018 roku. Rywalizowało w niej 10 drużyn z terenu województwa podkarpackiego W drugiej edycji która odbyła się w grudniu 2019 roku brało udział 12 drużyn.

W 2022 roku przyszedł czas na organizację trzeciej edycji turnieju – wydarzenia tym bardziej wyczekiwanego gdyż ze względu na pandemię organizacja turniejów w ostatnich dwóch latach nie była możliwa. Ze względu na obecną sytuację za naszą wschodnią granicą zdecydowaliśmy, że środki wpłacone na konto Fundacji zostaną przekazane osobom poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie. Dołączając swoją drużynę do turnieju, każda firma może dołożyć swoją cegiełkę do pomocy.

Sport to podstawa DNA Hotelu Arłamów. Pomaganie poprzez sport to najlepszy motywator dla zespołu pracowników. Zespół #ArłamówTEAM angażuje się aktywnie w pomoc naszym ukraińskim sąsiadom – zachęcamy inne firmy do zgłaszania swoich drużyn i rywalizacji sportowej 9 kwietnia 2022 roku.

Zgłoszenia i informacje do turnieju można uzyskać wysyłając wiadomość mailową pod adres: [email protected] .

Fot.: Materiały prasowe hotelu Arłamów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.