Marka francuskiej grupy hotelowej zagości w warszawskim Unique Tower

0
1533
Unique Apartments, jednostka zależna Marvipol Development podpisała z francuską grupą hotelową LHG list intencyjny dotyczący franczyzy w budynku Unique Tower przy ul. Grzybowskiej. Funkcjonujący na terenie kompleksu obiekt będzie funkcjonował pod marką Royal Tulip.

„Przedmiotem listu intencyjnego jest określenie warunków i ustaleń w sprawie zawarcia pomiędzy Unique Apartments i LHG umowy franczyzy dotyczącej budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Grzybowskiej, powstającego w ramach inwestycji deweloperskiej o nazwie Unique Tower, realizowanej przez inną jednostkę zależną emitenta, tj. przez Marvipol Development Unique Tower Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

List intencyjny zawiera głównie postanowienia o tym, że obiekt będzie prowadził działalność pod znakiem towarowym Royal Tulip, gdzie Unique Apartments będzie pełnił funkcję zarządzającą, a Louvre Hotels Group będzie franczyzobiorcą. Unique Apartments, jak i LGH chcą prowadzić negocjacje warunków współpracy na zasadzie wyłączności. Strony starają się również, aby zawarcie umowy franczyzy nastąpiło do 13 kwietnia bieżącego roku.

Unique Tower to warszawski wieżowiec zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 51, którego budowa rozpoczęła się w styczniu 2018 roku i zakończy się w kwietniu 2021 roku. Budynek będzie pełnił głównie funkcję mieszkalną (mieszkania prywatne oraz apartamenty inwestycyjne typu condo), ale również handlowo-usługową i biurową. Deweloperem jest spółka Marvipol, dla której jest to pierwszy tego typu projekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.