Plan na inteligentny hotel

0
483
Budowa obiektu hotelowego jest dużym wyzwaniem nie tylko dla architekta, ale też dla wszystkich podwykonawców. Odpowiedni projekt, a co najważniejsze precyzyjne zaplanowanie pracy we wszystkich obszarach funkcjonowania hotelu, jest jednym z najważniejszych etapów inwestycji.

Od czego zacząć? O czym należy pamiętać? Jakich dostawców wybrać?

Inwestorzy i właściciele już w momencie projektowania hotelu liczą na doświadczenie i wiedzę, którą posiadają producenci systemów i urządzeń branży hotelowej. Bardzo istotnym elementem jest etap przygotowania inwestycji, dlatego jako dostawca zintegrowanych rozwiązań do hoteli staramy się ściśle współpracować podczas budowy. Ważne jest to, aby wybór podwykonawców był spójny z wizją końcową i przyniósł najkorzystniejszy efekt. Od samego początku powinno się sprecyzować jakie cechy ma mieć system informatyczny i instalacje z nim związane, aby hotel działał sprawnie.

Reklama

LSI Software dostarcza rozwiązania automatyki hotelowej, których celem jest lepsza kontrola, znacząca oszczędność energii, a co najważniejsze integracja systemów i urządzeń zakupionych przez różnych dostawców. Ponadto dedykowane oprogramowanie jest narzędziem, które usprawnia oraz automatyzuje zarządzanie procesami biznesowymi. Razem z inwestorem dbamy o optymalną współpracę każdego obszaru hotelu – począwszy od recepcji, gastronomii hotelowej, strefy SPA, księgowości, zarządzaniu, po kontrolę dostępu i rozwiązaniach w pokoju hotelowym. Należy pamiętać, że zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz automatyzacja procesów podnosi rentowność, efektywność obsługi oraz znacząco zmniejsza koszty funkcjonowania obiektu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!