Holistyczne podejście do spotkań w Hotelu Arłamów

0
875
Po głośnych zeszłorocznych wydarzeniach w sektorze MICE, czyli Arłamów MICE Games i Arłamów Business Challenge, po wielu rozmowach i wymianie doświadczeń, okazało się, że coraz częstszym problemem w kontekście organizacji konferencji jest zmęczenie uczestników. Spadek koncentracji następuje przeważnie w drugiej połowie dnia, konsekwencją czego jest mniej efektywny udział w spotkaniach. Te obserwacje skłoniły kadrę zarządzającą Hotelu Arłamów do dokonania innowacyjnych na rynku hotelarskim zmian w ofercie dla branży spotkań.

Celem modyfikacji wprowadzonych w ofercie Hotelu Arłamów dla sektora MICE jest, aby zorganizowane z niezwykłą pieczołowitością spotkanie czy konferencja odniosły długofalowy skutek, a uczestnicy zapamiętali jak najwięcej informacji. Dzięki zdrowemu menu, aktywnym przerwom, porannej jodze, wieczornemu saunowaniu, masażom podczas przerw oraz różnym zajęciom sportowym uczestnicy wyniosą z takiego spotkania znacznie więcej.

Holistyczne podejście do spotkań to również zachowanie równowagi między pracą a odpoczynkiem, dzięki czemu uczestnicy mają więcej energii i inspiracji do wdrożenia nowej wiedzy. W Arłamowie naturalnie przyswaja się nowe informacje także dzięki bliskości przyrody i najczystszemu powietrzu w Polsce.

Z pełną ofertą konferencyjną, w tym propozycjami z segmentu Holistic MICE, można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej Hotelu Arłamów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.