Nowy manager Hotelu Rysy w Zakopanem

0
1412

Nowym managerem pięciogwiazdkowego Hotelu Rysy w Zakopanem, został Tomasz Obrochta, który od wielu lat związany jest również z Hotelem Tatra.

Z branżą hotelarską związany jest od ponad 2013 lat. Rodowity góral z krwi i kości, dla którego hotelarstwo stanowi coś więcej, niż tylko pracę. Od 2014 r. związany był z Hotelem Tatra ***, najpierw jako recepcjonista, a także barman oraz kelner podczas większych imprez, a potem na różnych stanowiskach operacyjnych, sprzedażowych oraz marketingowych, dochodząc do stanowiska zastępcy dyrektora. Pracował także w Hotelu Kopieniec **** jako specjalista ds. sprzedaży i marketingu oraz na tym samym stanowisku w Gold Hotel **** awansując później na kierownika tego działu.

– Doświadczenie zdobywałem w większych obiektach, gdzie uczyłem się schematów oraz pracy w zespole. Praca w mniejszych obiektach zapewniała mi natomiast zdecydowanie większą samodzielność oraz różnorodność działań. Po hotelarskiej drabinie wspinam się od wielu lat, poznając tajniki każdego działu z osobna. W Hotelu Rysy chcę wprowadzić powiew halnego i przewrócić całość działań zarówno operacyjnych, jak i sprzedażowych do góry nogami wraz z zaangażowanym i chętnym do współpracy zespołem. Głęboko wierzę, że pełna akceptacja zmian w zespole prowadzi do wybitnych wyników firmy.

Wolne chwile spędza w górach- w lecie na rowerze enduro, a zimą ski-alpinistycznie przemierza szczyty. Góry stanowią dla Niego wielką inspirację do promowania obiektu.

– Jestem przekonana, że osoba z takim doświadczeniem zarówno operacyjnym, jak i sprzedażowym, będzie solidnym fundamentem dla hotelu. Obserwując jak szybko Tomasz adaptuje się w nowych warunkach, wiem, że w szybkim czasie Jego praca będzie miała ogromny wpływ na dalszy rozwój spółki i umacnianie jej pozycji na rynku – mówi Anna Gasińska, Dyrektor Zarządzający.

Hotel Rysy, zlokalizowany w ścisłym w centrum Zakopanego został kupiony przez spółkę NK Rysy. Spółka planuje w najbliższym czasie renowację obiektu. 5-gwiazdkowy Hotel Rysy na chwilę obecną dysponuje 26 pokojami z widokiem na panoramę Tatr, strefą SPA, a także restauracją i lobby barem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.