29 lipca Hotelarze w Polsce będą obchodzić swoje święto [VIDEO]

0
1289

29 lipca ponownie będziemy obchodzić Dzień Hotelarza. Tego dnia odbędzie się po raz trzeci impreza Trust Me, I’m a Hotelier, promująca święto. Zeszłoroczne wydarzenie w Centrum Praskim Koneser w Warszawie skupiło 150 uczestników z całego kraju.

Podsumowanie wydarzenia pod linkiem
http://enjoyyourstay.pl/trust-me-im-a-hotelier-dzien-hotelarza-2020/

„Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują. W tym szczególnie trudnym dla branży okresie, potrzebne są okazje, które jednoczą.” – mówi Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl, znany jako Inspektor Hotelowy, który zainicjował święto w 2014 roku.

Partnerem wydarzenia w tym roku jest ponownie hotel Moxy Warsaw Praga i Centrum Praskie Koneser.

Niebawem ruszą zapisy uczestników. Informacje na temat wydarzenia publikowane są na bieżąco na stronie https://fb.me/e/Xmaso9cc

Firmy z branży horeca, które chciałyby wesprzeć finansowo wydarzenie, proszone są o kontakt z organizatorami pod adresem [email protected]

Nasza redakcja jak co roku objęła to wydarzenie swoim patronatem, zatem na bieżąco będziemy Was informowali o tym co zaplanował dla Was organizator, ale również zobaczymy się na miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.