Zmiany, zmiany, zmiany… personalne

0
1244

W ostatnich dniach pojawiło się wiele informacji na temat zmian personalnych w hotelach. Cieszy fakt, że wiele osób ma szansę się rozwijać w nowych firmach, ale także, że wiele ma możliwość awansu wewnętrznego. Przedstawiamy informacje o ostatnich zmianach w poszczególnych hotelach.

Wojciech Budzowski, dotychczasowy, wieloletni dyrektor generalny w grupie Hotele Nosalowe. Ze spółką związany był od 2015 roku, gdzie trafił z Arłamowa. Zdecydował się na przejście do Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń, gdzie będzie pełnił rolę prezesa zarządu.


Katarzyna Chmiel, dotychczasowa dyrektor sprzedaży grupy Hotele Nosalowe, zastąpiła Wojtka Budzowskiego na stanowisko dyrektora generalnego. Związana jest z firmą także od 2015 roku, do której trafiła z hotelu Arłamów.

Reklama

Ilona Porwoł, objęła stanowisko dyrektor generalnej Novotel i ibis Budget Centrum (Katowice). Przeniosła się tutaj z Wrocławia gdzie zarządzała hotelami Novotel City i ibis Budget Południe. Na stanowisku zastąpiła Aleksandra Pietyrę.


Martyna Fryszkiewicz, zastąpiła Ilonę Porwoł na stanowisku dyrektora generalnego Novotel City i ibis Budget Południe we Wrocławiu. Wcześniej była zastępcą dyrektora obiektu Sofitel Wrocław Old Town. Zmiany zostały przeprowadzone wewnątrz grupy Accor.


Marta Jaroszewicz, związana z grupą Dobry Hotel została cluster general managerem dwóch obiektów, hotelu Różany Gaj oraz Longstay Aparthotel. Oba zlokalizowane są w Gdyni. Wcześniej zarządzała hotelem Arkon Park Business & Sport w Gdańsku, także z grupy Dobry Hotel.


Monika Wapszko, zastąpiła Martę Jaroszewicz w gdańskim hotelu Arkon Park Business & Sport w Gdańsku. Wcześniej była dyrektorem obiektu Aqua Sopot.


Adrian Chyliński, który do tej pory zarządzał obiektem Villa Sedan, przejął pod swoje skrzydła dodatkowo Aqua Sopot, którym wcześniej zarządzała Monika Wapszko.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!