[LIVE] Bartosz Bieszyński, Paweł Tyszkiewicz, Marcin Mączyński MICE vs koronawirus

0
707

Zapraszamy na kolejny LIVE. Spotykamy się 19 marca (czwartek) o godz. 20:00. Bartosz Bieszyński, Paweł Tyszkiewicz oraz Marcin Mączyński zapraszają na rozmowę dotyczącą problemów branży MICE wywołanych koronawirusem. Na rozmowę zaprasza Rafał Krzycki. Do zobaczenia!

Paweł Tyszkiewicz – szef stowarzyszenia komunikacji marketingowej SAR, Bartosz Bieszyński – szef grupy roboczej przy Ministerstwie Rozwoju dot. Branż MICE, turystyki, wycieczek szkoleń i targów rozrywki dot. Sytuacji kryzysowej, opowiedzą o tym z czym w obecnej sytuacji mierzy się branża MICE. Poruszą temat postulatów składanych w Ministerstwie Rozwoju. Marcin Mączyński – sekretarz IGHP odniesie się do problemów branży MICE pod kątem hotelarskim. Nie zabraknie komentarzy na temat „tarczy antykryzysowej” przygotowanej przez Polski rząd.

Przygotujcie swoje pytania i wyślijcie na naszego maila [email protected]. Będziecie mogli też je zadać podczas audycji. Pamiętajcie, że komentujemy tylko na profilu Horeca Business Club Do zobaczenia!

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.