[LIVE] Bartosz Bieszyński, Paweł Tyszkiewicz, Marcin Mączyński MICE vs koronawirus

0
1133

Zapraszamy na kolejny LIVE. Spotykamy się 19 marca (czwartek) o godz. 20:00. Bartosz Bieszyński, Paweł Tyszkiewicz oraz Marcin Mączyński zapraszają na rozmowę dotyczącą problemów branży MICE wywołanych koronawirusem. Na rozmowę zaprasza Rafał Krzycki. Do zobaczenia!

Paweł Tyszkiewicz – szef stowarzyszenia komunikacji marketingowej SAR, Bartosz Bieszyński – szef grupy roboczej przy Ministerstwie Rozwoju dot. Branż MICE, turystyki, wycieczek szkoleń i targów rozrywki dot. Sytuacji kryzysowej, opowiedzą o tym z czym w obecnej sytuacji mierzy się branża MICE. Poruszą temat postulatów składanych w Ministerstwie Rozwoju. Marcin Mączyński – sekretarz IGHP odniesie się do problemów branży MICE pod kątem hotelarskim. Nie zabraknie komentarzy na temat „tarczy antykryzysowej” przygotowanej przez Polski rząd.

Przygotujcie swoje pytania i wyślijcie na naszego maila [email protected]. Będziecie mogli też je zadać podczas audycji. Pamiętajcie, że komentujemy tylko na profilu Horeca Business Club Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.