Letnie nowości Bobby Burger: samba na plaży, koreański wykop i lody

0
1209
Bobby Burger, pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni, przedstawia sezonowe nowości w menu – burgery Copacabana i Taekwondo z autorskimi sosami, a także słynne amerykańskie lody Ben&Jerry’s.

Bobby Burger posiada obecnie 34 lokale w 13 polskich miastach, a ich liczba z roku na rok sukcesywnie wzrasta. Ogólnopolski zasięg marki nie wyklucza jednak oferty sezonowej.

„Poza stałą ofertą, dostępną we wszystkich naszych lokalach bez względu na porę roku, do naszego menu regularnie wprowadzamy burgery i inne pozycje sezonowe. Oferta letnia, tak samo jak inne sezonowe zmiany menu, oparta jest m.in. na wynikach badań konsumenckich, które regularnie przeprowadzamy i śmiało mogę powiedzieć, że jest to odpowiedź na oczekiwania naszych Klientów” – mówi Dorota Żurkowska, R&D Manager w Bobby Burger.

Nowości od 1 czerwca

Burger wołowy Copacabana to pierwsza letnia nowość marki Bobby Burger. Soczyste mięso dopełnia brzoskwinia, sałata, pomidor, czerwona cebula, ogórki konserwowe, ser Gouda, sos Classic oraz Salsa Fresca – orzeźwiający sos na bazie pomidorów, czerwonej cebuli, czosnku, świeżej kolendry i limonki.

Drugą pozycją w sezonowym menu letnim dostępnym od 1 czerwca jest Taekwondo, czyli burger na bazie kurczaka, grillowanej papryki i cukinii, z pomidorem, czerwoną cebulą, sałatą i ogórkami konserwowymi. Całość wzbogaca Herbal-G, lekki sos jogurtowy z czosnkiem i ziołami. Jego nokautujące uderzenie przyniesie sos Sticky Korean BBQ Heinz – absolutny hit nadchodzącego sezonu, kolejna nowość w ofercie tej sieci burgerowni.

Dodatkowo, w sezonie letnim w lokalach Bobby Burger znajdziemy jedne z najlepszych lodów na świecie – Ben&Jerry’s. Te kultowe lody dopiero od niedawna dostępne są w Polsce, a teraz także we wszystkich lokalach marki. Desery w kubeczkach 100 ml dostaniemy w pięciu smakach, do wyboru: Caramel Chew Chew, Chocolate Fudge Brownie, Cookie Dough, Strawberry Cheesecake, Peanut Butter Cup.

Początki marki Bobby Burger sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych sześciu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca polskich miast, przy czym planuje w dalszym ciągu mocno akcentować swoją obecność w kulturze miejskiej. Od początku istnienia, marce przyświeca hasło: Real Food, Real People – prawdziwe jedzenie dla prawdziwych ludzi. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.bobbyburger.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.