Zmiana na szczycie w sopockim Marriotcie

0
1417
Półroczna kadencja Dyrektora Hotelu Sopot Marriott Resort & Spa Marka Hilli niespodziewanie dobiegła końca. Jego obowiązki przejęła dotychczasowa zastępczyni, Beata Piosik, która od wielu lat związana jest z nadmorskim obiektem.

Hilla złożył rezygnację zaledwie sześć miesięcy po objęciu sterów sopockiego hotelu marki Marriott. Przyczyną tej zaskakującej decyzji były względy osobiste, ale jak zapowiedział w rozmowie z portalem „Hotelarz” Tauri Sumberg, dyrektor Legendhotels – firmy będącej operatorem Sopot Marriott Resort & Spa, współpraca z absolwentem wydziału zarządzania Akademii Morskiej w Gdyni będzie prawdopodobnie kontynuowana w przyszłości. Sumberg wysoko ceni sobie bowiem nie tylko ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe Hilli, poparte sukcesami, ale także jego zaangażowanie i cechy interpersonalne.

Powstały wakat szybko wypełniła jednak Beata Piosik, która z obiektem zlokalizowanym przy ul. Bitwy pod Płowcami związana jest od momentu jego otwarcia, a więc ponad 6 lat. W branży hotelarsko-turystycznej pracuje jednak już od ponad dwóch dekad. Początkowo terminowała w dziale Executive Housekeeper, później awansowała na pozycję Room Division Managera, a przez ostatni rok pełniła rolę zastępcy Dyrektora Generalnego.

„Jako absolwentka Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni stawiam sobie i zespołowi konkretne, mierzalne cele. Zamierzam zbudować stabilny, mocny zespół, który umocni pozycję naszego hotelu na rynku. Nieśmiało mogę się pochwalić, że znajdujemy się w pierwszej dziesiątce hoteli Marriott w Europie, ocenianych w kategorii Intend to recommend the brand i jest to jeden z naszych celów. Nadal pozostajemy jednym z największych hoteli Spa w Polsce, dysponującym 35 gabinetami zabiegowymi, otrzymaliśmy również nagrodę Spa Prestige Design w „SPA Prestige Awards 2018″. Obiecuję, że nadal będziemy dążyć do doskonałości, czerpiąc z tego wiele radości i przyjemności” – powiedziała w rozmowie z nami Beata Piosik, od 1 czerwca Dyrektor Generalna Sopot Marriott Resort & Spa.

Sopot Marriott Resort & Spa do 2017 roku działał pod szyldem Mera Spa Hotel. Nadmorski obiekt oferuje swoim gościom 145 pokoi, 3 sale konferencyjne oraz jedno z największych i najpopularniejszych w kraju kompleksów Spa. Operatorami hotelu należącego do skandynawskiej firmy deweloperskiej Vastint (w swoim portfolio posiada m.in. Courtyard by Marriott w Gdyni i stołeczny Sound Garden – dod. red.) są Legend Hotels Polska oraz Marriott International.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.