Zmiana na szczycie w sopockim Marriotcie

0
796
Półroczna kadencja Dyrektora Hotelu Sopot Marriott Resort & Spa Marka Hilli niespodziewanie dobiegła końca. Jego obowiązki przejęła dotychczasowa zastępczyni, Beata Piosik, która od wielu lat związana jest z nadmorskim obiektem.

Hilla złożył rezygnację zaledwie sześć miesięcy po objęciu sterów sopockiego hotelu marki Marriott. Przyczyną tej zaskakującej decyzji były względy osobiste, ale jak zapowiedział w rozmowie z portalem „Hotelarz” Tauri Sumberg, dyrektor Legendhotels – firmy będącej operatorem Sopot Marriott Resort & Spa, współpraca z absolwentem wydziału zarządzania Akademii Morskiej w Gdyni będzie prawdopodobnie kontynuowana w przyszłości. Sumberg wysoko ceni sobie bowiem nie tylko ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe Hilli, poparte sukcesami, ale także jego zaangażowanie i cechy interpersonalne.

Powstały wakat szybko wypełniła jednak Beata Piosik, która z obiektem zlokalizowanym przy ul. Bitwy pod Płowcami związana jest od momentu jego otwarcia, a więc ponad 6 lat. W branży hotelarsko-turystycznej pracuje jednak już od ponad dwóch dekad. Początkowo terminowała w dziale Executive Housekeeper, później awansowała na pozycję Room Division Managera, a przez ostatni rok pełniła rolę zastępcy Dyrektora Generalnego.

Reklama

„Jako absolwentka Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni stawiam sobie i zespołowi konkretne, mierzalne cele. Zamierzam zbudować stabilny, mocny zespół, który umocni pozycję naszego hotelu na rynku. Nieśmiało mogę się pochwalić, że znajdujemy się w pierwszej dziesiątce hoteli Marriott w Europie, ocenianych w kategorii Intend to recommend the brand i jest to jeden z naszych celów. Nadal pozostajemy jednym z największych hoteli Spa w Polsce, dysponującym 35 gabinetami zabiegowymi, otrzymaliśmy również nagrodę Spa Prestige Design w „SPA Prestige Awards 2018″. Obiecuję, że nadal będziemy dążyć do doskonałości, czerpiąc z tego wiele radości i przyjemności” – powiedziała w rozmowie z nami Beata Piosik, od 1 czerwca Dyrektor Generalna Sopot Marriott Resort & Spa.

Sopot Marriott Resort & Spa do 2017 roku działał pod szyldem Mera Spa Hotel. Nadmorski obiekt oferuje swoim gościom 145 pokoi, 3 sale konferencyjne oraz jedno z największych i najpopularniejszych w kraju kompleksów Spa. Operatorami hotelu należącego do skandynawskiej firmy deweloperskiej Vastint (w swoim portfolio posiada m.in. Courtyard by Marriott w Gdyni i stołeczny Sound Garden – dod. red.) są Legend Hotels Polska oraz Marriott International.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.