Roszada personalna w kierownictwie Grupy Arche

2
1266
Związana przez ostatnie trzy lata ze spółką Zdrojowa Invest&Hotels Marta Pakieła objęła posadę kierownika rozwoju rynku w Grupie Arche. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług we wszystkich obiektach należących do tej sieci.

Pakieła zaczynała karierę zawodową w spółce Polkomtel. Następnie pracowała w wydawnictwie Machina Press, po czym jako New Business Manager realizowała się w agencjach reklamowych Ambient Infinity, Idea&Media, EP Creative Services i AdMakers. Od sierpnia 2013 prowadziła działania eventowe, marketingowe oraz sprzedażowe w Elite Circle Group. Ostatnie trzy lata spędziła na stanowisku Key Account Managera w Zdrojowa Hotels Spółka z o.o.

„Chciałam wszystkim, z którymi przez ostatnich kilka lat pracy w Zdrojowa Hotels miałam okazję współpracować, serdecznie podziękować za tysiące wymienionych e-maili, setki spotkań, zrealizowane projekty, a przede wszystkim za nawiązane relacje. Dzięki nim z uśmiechem będę wspominała miniony czas” – napisała Pakieła w oficjalnym mailu pożegnalnym.

Od czerwca b.r. Marta Pakieła będzie odpowiedzialna za rozwój hoteli Grupy Arche. Obecnie w swoim portfolio spółka posiada 9 obiektów: Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Łochów, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Sieniawa, Hotel Tobaco w Łodzi, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Apartamenty Hotelowe w Konstancinie-Jeziornie, Koszary Góra Kalwaria, Hotele Arche w Częstochowie i Siedlcach oraz Zamek Janów Podlaski. W tym roku planowane są jeszcze trzy kolejne otwarcia: dwa w Warszawie (Hotel Krakowska i Hotel Poloneza) i jedno w Lublinie. W skład grupy wchodzą również Restauracje Zaścianek, serwujące tradycyjne potrawy kuchni polskiej.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.