Jaka powinna być idealna zmywarka? Podpowiadamy.

0
829
Fot.: Materiały prasowe Classeq Polska

Niezawodna i prosta w obsłudze oraz niedroga w utrzymaniu zmywarka. Brzmi niewiarygodnie? Tak może się wydawać, dopóki nie pozna się oferty na wynajem sprzętu zmywającego firmy Classeq. Warto sprawdzić, co proponuje lider na światowym rynku zmywarek kapturowych i podblatowych.

Firma Classeq powstała w 1977 roku i obecna jest w ponad 50 krajach na całym świecie, a w Polsce działa od 2006 roku. Od tamtej pory doskonale się rozwija i jest jednym z pierwszych wyborów właścicieli lokali gastronomicznych w zakresie sprzętu zmywającego. Wynajmuje kilkaset zmywarek rocznie. Tak dobry wynik zawdzięcza solidnym urządzeniom – jest liderem w produkcji najwyższej jakości sprzętu, a restauratorzy wysoko to oceniają.

Zmywarki firmy Classeq produkowane są w Wielkiej Brytanii. Użytkownicy doceniają ich prostą i intuicyjną obsługę oraz solidne wykonanie. Poza tym części zamienne są bardzo łatwo dostępne, a niezawodny serwis można znaleźć w każdym zakątku Polski. Żadna awaria nie jest w stanie znacznie zakłócić sprawnego funkcjonowania lokalu gastronomicznego.

Warto wspomnieć, że współpraca z firmą Classeq odbywa się na bardzo partnerskich warunkach i opiera się na wzajemnym zaufaniu. Podczas trwającego 24 lub 48 miesięcy kontraktu istnieje możliwość zwrotu albo zamiany urządzenia na inny, wyższy model z oferty Classeq. Wysokość comiesięcznej opłaty zaczyna się od 240 zł netto i objęta jest gwarancją jej niezmienności, bez względu na chwiejność na rynku. Istnieje możliwość ustalenia kwoty raty dostosowanej do sezonowego charakteru prowadzonego biznesu. Należy podkreślić, że najemca sprzętu nie jest wiązany koniecznością używania rekomendowanych przez producenta środków myjących – może używać dowolnych, przeznaczonych do tego celu. Każdy właściciel lokalu gastronomicznego wie, że jest to sposób na znaczną oszczędność.

Co więcej, w pakiecie do umowy oferowana jest gwarancja all inclusive na cały okres jej trwania – na części zamienne, podzespoły i koszty robocizny, której udziela bezpośrednio firma Classeq, bez udziału pośrednika. W ramach kooperacji zapewniona jest także bezpłatna opieka serwisowa.

Oferta Rental Classeq to idealne zmywarki i warunki współpracy:

  • Bezpośrednia umowa bez żadnych pośredników, a w razie konieczności zmiany jej warunków elastyczne i proklienckie podejście firmy Classeq.
  • Gwarancja niezmienności raty podczas całego czasu trwania umowy, bez względu na wskaźnik inflacji czy stopy procentowe i bez żadnych pułapek.
  • Elastyczne warunki najmu na okres 24 lub 48 miesięcy, podczas którego w każdej chwili istnieje możliwość wykupu urządzenia po ustalonej między stronami cenie.
  • Gwarancja na urządzenia, której udziela bezpośrednio firma Classeq, a nie pośrednik.
  • Możliwość wymiany zmywarki na każdy inny model z oferty Classeq podczas trwania umowy.
  • Bezpieczeństwo w razie wystąpienia państwowego lockdownu – zawieszenie spłaty rat na czas jego trwania i wydłużenie umowy o analogiczny do niego okres.
  • Opcja ustalania rat na różnym poziomie, dostosowanym do specyfiki prowadzonego biznesu gastronomicznego (wysoki i niski sezon).
  • Możliwość dostarczenia odpowiedniego systemu uzdatnienia wody do oferowanej w ramach oferty Rental Classeq zmywarki.
  • Rozwiązanie w postaci indywidualnie negocjowanego wynajmu sezonowego.

Początki firmy Classeq sięgają 1977 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w Hixon, małej miejscowości w Anglii. Od 18.10.2017 r. firma produkuje swoje urządzenia w nowo otwartej przez właściciela marki Classeq, Pana Jurgena Winterhaltera, ultranowoczesnej fabryce zmywarek o powierzchni 3000 m2, zlokalizowanej w Beacon Business Park w miejscowości Stafford. Tam też znajduje się obecna siedziba firmy Classeq (https://www.classeq.co.uk/). Od 2004 roku marka jest częścią grupy Winterhalter, a od 2006 roku obecna jest również w Polsce. Dzięki swojej niezawodności, wysokiej jakości urządzeniom i profesjonalizmowi, uznawana jest za lidera w dziedzinie produkcji zmywarek dla gastronomii, przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jako że pozycja firmy na rynku jest już mocno ugruntowana, produkty Classeq stanowią wyposażenie lokali gastronomicznych nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie. Roczna produkcja urządzeń to nawet 20 000 sztuk.

Zmywarki firmy Classeq są dostarczane do krajów Europy, Australii, Azji i Ameryki Południowej. We wszystkich tych lokalizacjach posiada swoje reprezentacje, które czuwają nad poprawnością funkcjonowania ich systemów bezpośrednio u odbiorców. Klienci doceniają niezawodność i solidność produktów marki, co pozwala im osiągać najlepsze rezultaty w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny zmywanych w ich lokalach naczyń i szkła.

Classeq Polska Sp. z o.o.ul. Trakt Brzeski 62 B, 05-077 Warszawa – Wesoła
Telefon: +48 22 813 03 25 / 507 144 947, Email: [email protected]www.classeq.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.