MGJ CONSULTING wspólnie z Italian Exhibition Group oferuje bezpłatny udział w targach SIA Hospitality Design we Włoszech

0
312

Właściciele i managerowie małych hoteli, pensjonatów, jak i większych hoteli i domów wczasowych w Polsce będą mieli szansę na zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku usług hotelarskich oraz wyposażenia hoteli w trakcie 68 edycji targów SIA Hospitality Design w dniach 9-11 października w Rimini we Włoszech.

Targi dedykowane są wyłącznie branży hotelarskiej. Obejmują one kompleksowo ten sektor od projektowania wnętrz po artykuły promocyjne, usługi hotelowe, technologie, materiały i akcesoria, produkty kosmetyczne, meble ogrodowe i projekty. Każdego roku ponad 16 000 profesjonalistów, menedżerów, właścicieli hoteli, projektantów i decydentów z międzynarodowych sieci i obiektów noclegowych przyjeżdżają do Rimini, aby znaleźć nowe pomysły i rozwiązania dla swoich firm.

Reklama

Tegoroczna edycja targów Sia Guest skupi się na 3 głównych tematach: DESIGN (dział związany z projektowaniem na rzecz wszystkich sektorów prezentowanych na targach), WATER (łazienka, wellness i basen), TASTE (nakrycie stołu, materiały tekstylne i mały sprzęt AGD służący serwowaniu śniadań i podczas koktajli).

 

BIZNES – Możliwość spotkania się z najważniejszymi decydentami z sektora.

DESIGN – Włoski styl w międzynarodowym rozwoju hotelarstwa i nowych koncepcjach gościnności. Włoska pomysłowość i kreatywność w rozwoju produktów, usług i trendów.

INSPIRACJA – Światowa premiera nowych koncepcji w branży hotelarskiej, najbardziej innowacyjne rozwiązania do projektowania przestrzeni i środowiska. Instalacje, międzynarodowe konkursy, które przyciągają architektów z całego świata, debaty na temat przyszłości branży.

INNOWACJE – 18% wystawców stanowią firmy informatyczne. Uczestniczą w targach, by wspólnie z odwiedzającymi szukać nowych rozwiązań i większej wydajności w zarządzaniu hotelami i obiektami noclegowymi.

EDUKACJA – Ponad 60 godzin szkoleń z najważniejszymi prelegentami z branży.

Firma MGJ CONSULTING reprezentant targów SIA Hospitality Design dla kilku wybranych firm ma ofertę pokrycia kosztów pobytu we Włoszech. MGJ CONSULTING poszukuje w Polsce potencjalnych kupców, chcących poznać nowych partnerów – producentów wśród wystawców.

Oferta obejmuje: zakwaterowanie (3 noce) w hotelu 4*, tłumacza podczas zaplanowanych spotkań z wystawcami, transport z lotniska (Rimini, Bolonia, Ancona) do hotelu i na tereny targowe, lunche oraz darmowe wejściówki, udział w koktajlach i uroczystych imprezach podczas targów.

Więcej informacji: https://en.siaguest.it

Oraz pod adresem: [email protected] 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!