System rezerwacji miejsc już dostępny dla polskich pasażerów FlixBusa

0
362
Wprowadzony przez monachijskiego przewoźnika system rezerwacji miejsc od niedawna jest dostępny także dla klientów z Polski. W początkowej fazie dostęp do usługi będzie ograniczony, ale do końca roku będzie już można bukować dowolne miejsca w autobusach obsługujących wszystkie połączenia.

Nowy system rezerwacji FlixBusa to świetna informacja zwłaszcza dla tych podróżujących, którzy preferują najlepiej usytuowane z punktu widzenia pasażera siedziska. Cena rezerwacji poszczególnych miejsc waha się od 2 do 15 zł w zależności od długości trasy. Bezpłatnie można natomiast bukować miejsca ze „strefy zielonej”, a więc fotele oznakowane w autokarze zieloną naklejką.

„Początkowo system rezerwacji będzie obowiązywał na kilku wybranych połączeniach krajowych i międzynarodowych, m.in. na bezpośrednim połączeniu z Krakowa do Monachium. Systematycznie do systemu będą dodawane kolejne linie” – zapowiada Konrad Bąbliński, Operations Manager we FlixBus Polska.

Reklama

Zgodnie z zapowiedziami przewoźnika, rezerwacje dowolnych miejsc w autobusach kursujących na wszystkich liniach będą możliwe do końca 2018 roku. Tych pasażerów, którzy nie wybiorą konkretnego miejsca, system będzie sytuował automatycznie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!