Forum Branży Eventowej już 18 stycznia

0
803
Fot.: Materiały prasowe FBE

Forum Branży Eventowej to spotkanie dedykowane wszystkim osobom, które związane są z organizacją wydarzeń. Kolejna edycja FBE odbędzie się 18 stycznia 2023 roku w Warszawie. Na ten dzień zaplanowano wiele ciekawych konferencji, które wygłosi aż 43 ekspertów. Najlepsi znawcy branży będą poruszać istotne dla eventowców tematy i dzielić się z nimi swoją wiedzą.

Już za niecały miesiąc w warszawskim EXPO XXI spotkają się członkowie agencji eventowych, marketingowych i incentive travel, a także pijarowcy i wedding planerzy. Wszystko po to, aby nabywać nowe umiejętności i cenną wiedzę, integrować się oraz opowiadać o swoich doświadczeniach.

– Jako firma stawiamy mocno na reklamę, dlatego uczestnictwo w targach FBE było dla nas zawsze priorytetem. Uważam, że jest to miejsce, w którym trzeba się spotkać, zintegrować, a także przedstawić to, co mamy najlepszego. Od wielu lat z tego korzystamy i na pewno będziemy w tym wielokrotnie uczestniczyć – mówi Tomasz Śleziak, przedstawiciel Colors of Design.

Podczas Forum Branży Eventowej uczestnicy będą mieli szansę wysłuchania szeregu wystąpień, które wygłoszą zaproszeni eksperci. Wszyscy, którzy wezmą udział w wydarzeniu dowiedzą się m.in. o co chodzi w nowych trendach i jak efektywnie działać w social mediach, poznają tajniki budowania wizerunku firmy oraz sukcesywnego organizowania wydarzeń masowych i zaczerpną wiele innych cennych informacji, które dotyczą ich profesji.

Zbliżające się wydarzenie będzie wyjątkowe również dlatego, że po jego zakończeniu, dokładnie w tym samym miejscu odbędą się ,,Warsztaty Techniki Eventowej”.

,,Warsztaty Brill AV Media to tradycja i stały punkt w kalendarzu wielu event managerów oraz pracowników firm i instytucji, którzy odpowiadają za organizację wydarzeń. Uczestnicy co roku chętnie biorą udział w szkoleniu, aby poszerzyć swoją wiedzę i poznać nowe rozwiązania techniczne, stosowane podczas obsługi wydarzeń’’ – piszą organizatorzy wydarzenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się: jak zorganizować społeczny event zaczynając od „złotówki” w portfelu i jak wiedza o mózgu może pomóc organizatorom wydarzeń oraz co robić, by odnosić sukcesy w tej branży, zapisz się na wydarzenie już dziś.

Z dokładnym planem wydarzenia możesz zapoznać się wchodząc na oficjalną stronę FBE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.