Inwestycje w Kurortach patronem medialnym konferencji Hotel Meeting

0
1019
Listę patronów medialnych październikowej edycji branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting poszerzył portal Inwestycje w Kurortach – jedyny w Polsce serwis, który prezentuje pełny obraz rynku w segmencie nieruchomości wypoczynkowych.

Portal Inwestycje w Kurortach funkcjonuje od 2011 roku i wciąż prężnie się rozwija. Platforma łączy deweloperów rynku nieruchomości działających w miejscowościach turystycznych i dużych miastach z osobami, które są zainteresowane takimi apartamentami czy rezydencjami.

Na stronie internetowej www.inwestycjewkurortach.pl publikowane są tylko zweryfikowane przez redakcję i ekspertów materiały zawierające fachową wiedzę, analizy, raporty i doradztwa. Znajdująca się na portalu zaawansowana wyszukiwarka nieruchomości umożliwia śledzenie inwestycji największych operatorów rynku oraz mniejszych projektów u lokalnych deweloperów. Wszystkie oferty są specjalnie wyselekcjonowane i dotyczą najlepszych apartamentów oraz nieruchomości.

W ramach współpracy medialnej i opisanych wyżej działań portal Inwestycje w Kurortach zdecydował się objąć patronatem jesienną edycję konferencji biznesowej Hotel Meeting, która odbędzie się 22 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Wśród dumnych patronów jesiennego wydarzenia znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.